Hodnocení tématu:
  • 13 Hlas(ů) - 3.92 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bitva o kopec
Jelikož já bych psovy nikdy neublížil tak jsem ho jen uspal uspávací pistolí a potom jsem tě taky střelil přímo do zadku uspávací pistolí xD a jako hruška si spadl z kopce a já si na něj vklidu vylezl. Kopec je můj XD.
Odpovědět
(26.08.2012, 16:33)Fantaxbox Napsal(a): Jelikož já bych psovy nikdy neublížil tak jsem ho jen uspal uspávací pistolí a potom jsem tě taky střelil přímo do zadku uspávací pistolí xD a jako hruška si spadl z kopce a já si na něj vklidu vylezl. Kopec jo můj XD.

Protože jsi napsal o místo e,tak ti ministr školství zařídil povinné školení psaní na klávesnici.Musel jsi tam tedy jít a já si zase vylezl na svůj kopec.
Odpovědět
Díky rychlé úpravě (editaci) jsem chybu opravil a na žádne povinné psaní jsem nešel, takže jsem pořád na kopci Ajsmug XD.
Odpovědět
Co sem ještě lezeš?Rainbowlaugh
Dám na kopec ceduli "kopec",která ukazuje dolů.Slepě se řídíš cedulí a slezeš.
Odpovědět
vyjdem na kopec odkopne ceduľu dám tam novú s nápisom: odíď inak zomrieš
Odpovědět
no sice jsi dal ceduli na kopec s nápisem "odejdi jinak zemřeš" ale kopec jsi neovládnul XD
Odpovědět
a ty áno? Twilightblush
Odpovědět
Já se vám vykašlu na na nějaký cedule, vylezu nahoru, zmlátim vás takovym tim pendrekem co prodávaj v cukrárně, zaleju vám nohy do betonu a hodim pod kopec do řeky. Jo a na tom pendreku si pak smlsnu
I used to stand still
Nestydatá reklama na moje patlaniny
Odpovědět
Když jsi začal mláti mě tim tvím pendrekem tak jsme ti ho snědl XD, takže ty jsi si na něm pak nemohl smlsnout a já tě nakopal do zadnice a poslal jsem tě na server jo a cestu znáš a neměníš směr XD.
Odpovědět
Přivázal jsem mu tě na záda a na server jste šli spolu. Kopec = můj.

♥grey as the moon and soul of its owner
blue as the coat and eyes of a loner♥

♥Why would a rose grow where nopony can see
Like a rose without thorns is how i feel♥

♥With smile like ripest apple you have ever seen
And eyes like meadow of emerald sheen
truly lost i have only been
in those eyes so serene♥


How are we to explain that We are not lonely to somepony who craves company?
Poems of Moon
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)