Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Equestria Girls: Rainbow Rocks!
(11.05.2014, 22:48)Discordian Napsal(a): A hlavní záporák by mohl být alternativní Tirek.

Červený, rohatý finálový boss v hudebním filmu... Jo, myslím na Pick of Destiny
Červený rohatý finální boss byl v minulém EG filmu. Chce to víc fantazie...
Elevea zdejší, Elevea webový
Ten, kdo historii nezná, je nucen ji opakovat. Ten, kdo historii nemaže, je nucen ji vysvětlovat.
Sborník, sborník, sborník!
Odpovědět
V minulém EqG filmu, v poslední sérii...Si z toho můžou udělat tradici třeba jako Bethesda s vězněma a Bioware se smrtí důležité postavy na začátku Rainbowwild
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
(11.05.2014, 22:48)Discordian Napsal(a): A hlavní záporák by mohl být alternativní Tirek.

Červený, rohatý finálový boss v hudebním filmu... Jo, myslím na Pick of Destiny

No hele, viděl jsi už tohle - [Obrázek: 1396823640553.png]

Náhoda? Foreshadowing? Konspirace?

Kdyby byli v EQG2 Tenacious D jako záporáci, tak by můj hype level byl někde jinde, než na nule...
Odpovědět
Tak a máme tu datum vydání pro Rainbow Rocks, toto září! [ http://www.equestriadaily.com/2014/05/ra...-2014.html ]
I support United Equestria!
Be who YOU are
nad say what YOU feel
because those who mind don't matter
And those who matter don't mind. Ajsmug
--Dr. Seuss
Odpovědět
AJ
Cosplay za poníky? je to blbost, ale užijete si to.
Rozšiřte lásku kolem sebe, aby vám byla navrácena a žili v míru.
3D modeling
Odpovědět
Tak teť už opravdu začínám věřit tomu, že se tam objeví i Discord nebo Chrisalis Rainbowlaugh
Odpovědět
To že by tam bol discord je dosť pravdepodobné ale keby je tam tenacious d nola by to pre mňa totálna haluz Rainbowlaugh.
Pinkiegasp  
Odpovědět
Flim a Flam Rainbowlaugh tak to je už řádná rachejtle pro mou náladu! EEYop!

Odesláno pomocí Spika
Person which made his decision
Za žádnou cenu mě nenuťte dělat facepalm...
Odpovědět
3D pohyb kamery díky kterému driftují věci po zemi, yay! Rainbowlaugh Myslím, že animátoři si už troufnou opravdu na vše.
Odpovědět
Tyhlety ukázky mě zatím pořád moc nechytají (snad to film spraví; ostatně nepochybuju, že v něm budou alespoň nějaké dobré songy, kdyby už nic jiného), no Flim a Flam vypadají jako humanoidi docela dobře Rainbowlaugh
[19.2.2012 20:06:21] : Jsem dneska zkouknul první epizodu My Little Pony: FiM
[19.2.2012 20:06:53] : Fluttershy je best

OC přepracováno od bloodorangepancakes
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: