Hodnocení tématu:
  • 13 Hlas(ů) - 3.92 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bitva o kopec
Tobě taky přeji hezký den.
Popřál jsem ho i MPovi, a když viděl, že se pravý vládce vrátil, vzal si své švestky, a pomalu opustil můj kopec, kde jsem se opět uhnízdil.

Kolem kopce jsem dal Bronies armádu s Love&Tolerate guns, které se nebojí použít. A jsou nepodplatní !
Spoluzakladatel a druhý člen ANfWF
Pravda, bronies nebudou kompletní bez Dumbasse. Jako blázen a nepředvídatelné jako on, nikdy podceňovat dovednosti "Dumbass"! Nikdy nevíte, co se může stát ...
Odpovědět
(Alespoň nejsem na měsíciRainbowlaugh)
Odpovědět
(Vždyť se ti tam líbilo Pinkiehappy )
Jako jeden z Bronies, jsem dostal Love&Tolerate gun taky. Takže jsem vystřelil a Dumbase a jeho armádu. Poté, byl Dumbas tak laskavý, že mi s radostí předal kopec bez boje a odmlouvání.

♥grey as the moon and soul of its owner
blue as the coat and eyes of a loner♥

♥Why would a rose grow where nopony can see
Like a rose without thorns is how i feel♥

♥With smile like ripest apple you have ever seen
And eyes like meadow of emerald sheen
truly lost i have only been
in those eyes so serene♥


How are we to explain that We are not lonely to somepony who craves company?
Poems of Moon
Odpovědět
Ale ty jsi odmítl, a šel jsi hledat práci jinde. Tak jsem na kopci zůstal.
Spoluzakladatel a druhý člen ANfWF
Pravda, bronies nebudou kompletní bez Dumbasse. Jako blázen a nepředvídatelné jako on, nikdy podceňovat dovednosti "Dumbass"! Nikdy nevíte, co se může stát ...
Odpovědět
Pak jsem si to rozmyslel a ty, jak jsi byl pořád pod účinkem Love&Tolerate gun, tak jsi mi ten kopec dal a já tam zůstal, zatímco ty jsi šel dát peníze na charitu.

♥grey as the moon and soul of its owner
blue as the coat and eyes of a loner♥

♥Why would a rose grow where nopony can see
Like a rose without thorns is how i feel♥

♥With smile like ripest apple you have ever seen
And eyes like meadow of emerald sheen
truly lost i have only been
in those eyes so serene♥


How are we to explain that We are not lonely to somepony who craves company?
Poems of Moon
Odpovědět
Řekl jsem Dumbassovi,že jsem chudý a nemocný člověk.On tě z lítosti vyhodil z kopce a přenechal mi ho.A kopec je můj.
Odpovědět
Silou Love&Tolerate jsem tě majznul páčidlem do bezvědomí. Na kopci jsem vybudoval řeku, která vedla do vesnice, tudíž jsem tě nemusel z kopce shazovat, ale řeka tě odnesla.
Spoluzakladatel a druhý člen ANfWF
Pravda, bronies nebudou kompletní bez Dumbasse. Jako blázen a nepředvídatelné jako on, nikdy podceňovat dovednosti "Dumbass"! Nikdy nevíte, co se může stát ...
Odpovědět
jak říkám zhoubu a smrt všem co chtějí ubližovat bezmocným ach ta zas**** samota zžírá mi mysl
přeji hezký den a říkám že Dumbass_CZ má tajný vchod ze severu kudy projde i carnagor
Odpovědět
Vylezl jsem z řeky,vyšel na kopec a protože jsem náhodou měl na sobě zelený oblek,tak si mě Dumbass spletl s vodníkem a radši utekl,takže kopec je můj.
Odpovědět
Už jste s tím utíkáním trapní .... -_-

---

Ale pak jsem si to rozmyslel, došel zpátky na kopec, a podle otisků páčidla na tvé tváři jsem poznal, že jsi to ty. Tobogán z kopce tě neminul ...
Spoluzakladatel a druhý člen ANfWF
Pravda, bronies nebudou kompletní bez Dumbasse. Jako blázen a nepředvídatelné jako on, nikdy podceňovat dovednosti "Dumbass"! Nikdy nevíte, co se může stát ...
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: