Anketa: Jak hodnotíte obrázky? (známkování jako ve škole)
Nemáte dostatečná oprávnění, abyste mohl(a) hlasovat v této anketě.
1
18.18%
4 18.18%
2
36.36%
8 36.36%
3
45.45%
10 45.45%
4
0%
0 0%
5
0%
0 0%
Celkem 22 hlas(ů) 100%
* Hlasoval(a) jste pro tuto možnost. [Zobrazit výsledky]

Hodnocení tématu:
  • 3 Hlas(ů) - 3 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Neponíci]Návrat mizerného kreslíře
[OFFTOPIC] Tady má MP něco pro povzbuzení.. "pílí dosáhneš všeho" Pinkiegasp
http://fc04.deviantart.net/fs71/f/2012/2...5dkxvd.png Pinkiesmile
DeviantArt & Home, Bronies galerie. Ask me.
Odpovědět
4 roky? jo to by se dalo stihnout se takhle vylepšit Rainbowlaugh
DeviantArt Last.fm

Ajsleepy Líbí se vám, jak se chovají poníci? Buďte taky takoví =)
Odpovědět
14... Ajsleepy
I used to stand still
Nestydatá reklama na moje patlaniny
Odpovědět
Takhle dlouho?Pinkiesad2 nevím jestli jsem scopný u něčeho vydržet 14 let
(03.09.2012, 16:22)Martin Napsal(a): Stručně řečeno: nakresli znovu to, co jsi postoval na první stránce, a budu v sedmém nebi Ajsmug

No nevím jestli tohle ještě máš na první stránce,ale já jo a Daring do se mi kreslit nechce.Tolik odstínů mezi šedou a černou fakt nedám.
Nějak mi na tomhle obrázku Lyra připadá jako hříbě.Sice vůbec nevím jak jsem to udělal,ale líbí se mi toTwilightsmile
[Obrázek: IMG_2.jpg]
Odpovědět
Hříbě nehříbě.. trochu jí zmenši krk a nebude se o čem bavit Pinkiesmile krása Pinkiesmile Možná by ho stačilo jen překrýt hřívou (takhle vypadá, že je plešatá, chudinka)..

EDIT: ještě tak to levé vypouklé oko (nebo jí domaluj pod něj obličej)..
DeviantArt & Home, Bronies galerie. Ask me.
Odpovědět
Konečně, konečně co něco vypadá alespoň trochu solidně. Nechci chválit dne před večerem, ale objevují se známky toho, že sis nad tím chvíli lámal hlavu. Dobrá práce /)
“Where must we go… We who wander this Wasteland in search of our better selves?“ The First History Man
"Přátelství může trvat jen mezi dobrými lidmi." Cicero
Vir Ilustris

Odpovědět
Chvíli?Já kvůli tomu málem nešel spátRainbowlaugh i když přiznávám,že jsem začal dost pozdě.
Odpovědět
vidiet rozdiel prace s predlohou a bez ... btw tie vysledne prace zo skenera treba viac upravit lebo je to prilis blede ... Lyra je fajn ponik ale takmer nikde som k nej tiez nenasiel vhodnu farbicku, snad niekedy
DABASteam


Odpovědět
Tak jsem z té Lyra konečně udělal vektor a trvalo to neskutečně dlouho(S přestávkami od doby,co jsem sem dal tu nakreslenou)Už je mi z toho vektorování blběPinkiesick nebo možná ještě z vlaku.
[Obrázek: lyra_vektor.png]
Odpovědět
zabudol si vypnut vrstvu s predlohou a uz ked to robis do vektoru tak si niekde pozri ake ma Lyra skutocne farby a potom ich normalne pouzi na vektore, inac vcelku vpohode len neviem ci ma vyznam vektor prekreslit na papier a potom z neho znovu spravit vektor Rainbowlaugh ... na trati vektor > vektor sa straca kvalita
DABASteam


Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)