Anketa: Jak hodnotíte obrázky? (známkování jako ve škole)
Nemáte dostatečná oprávnění, abyste mohl(a) hlasovat v této anketě.
1
18.18%
4 18.18%
2
36.36%
8 36.36%
3
45.45%
10 45.45%
4
0%
0 0%
5
0%
0 0%
Celkem 22 hlas(ů) 100%
* Hlasoval(a) jste pro tuto možnost. [Zobrazit výsledky]

Hodnocení tématu:
  • 3 Hlas(ů) - 3 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Neponíci]Návrat mizerného kreslíře
Jde o to,že vektor se lépe porovnává s předlohou.Když to bude přibližně stejné,tak je nejspíš dobře i to co jsem nakreslil.A hlavně normální vektorování je v podstatě složité vytváření kopie a to už můžu rovnou použít ctrl+c,ctrl+v:p .Na vrstvu jsem nezapomněl,jenom to neumímRainbowlaugh.Trošičku jsem pochopil vrstvy v GIMPu,ale tam zase neumím nic jiného.
Odpovědět
(Sakra,teď si zkazím ten krásný počet příspěvkůTwilightoops )
Tak na tomhle jsem pracoval od pátku.Ne,že bych byl tak pečlivý nebo tak neschopný,ale pořád mě někdo vyhání od počítače.Tohle je tedy můj další čistě vlastní poník(alespoň doufám)Jenom oči jsou částečně původní od spitfire,protože do toho už se mi fakt nechtělo a ani mě nenapadla lepší barva.Přemýšlím,že jsem jí měl vybarvit světle modrou,ale to se ještě časem doladí.Cutie mark má jenom ještě nevím jaký až na něco přijdu,tak ho dokreslím,ale to může trvat ještě hodně dlouho.
[Obrázek: 91810_bedroom_eyes_spitfire_wet_mane.png]
předloha
plná velikost
Odpovědět
Ou....kej.

První chyba, co dělaj nováčcci: tvuj OC je příliš křiklavej i na poměry poníků v equestrii. Příliš mnoho kontrastních barev, takže si každej automaticky řekne, že to je amatérský.

http://mizutakishima.deviantart.com/#/d3h7k50

To si pročti (doufám že aj na to máš Pinkiesmile )
DeviantArt Last.fm

Ajsleepy Líbí se vám, jak se chovají poníci? Buďte taky takoví =)
Odpovědět
Já ty barvy chtěl ještě upravit,ale počítač mi to nechce uložit ve formátu abych mohl upravovat to co už jsem nakreslil a úprava barev v malování vypadala dost blbě.Mimo toho je tohle spíš předloha.Až to překreslím na papír tak už ty barvy tak křiklavé nebudouAjsmug

PS:
(03.09.2012, 15:45)Antošík Napsal(a): dokud něco neuděláš perfektně, tak tady končim Pinkiesmile
To už je to perfektní?Rainbowlaugh
Odpovědět
A sakra Rainbowlaugh
Ne, tim se myslel že už nebudu komentovat to co si zkoušel předtim, neboť už sem řekl všechno Rainbowlaugh
(inu, furt to neni perfektní Rainbowlaugh )
Ale tady si teď musíš opravit tohle. A v malování to opravddu předělávat je horor. I když taky má něco jako bucket, ne? Rainbowlaugh
DeviantArt Last.fm

Ajsleepy Líbí se vám, jak se chovají poníci? Buďte taky takoví =)
Odpovědět
Já nevím.Jsem celkem počítačový amatér.Že jsem se vůbec trochu naučil kreslit v Inkscape je můj životní úspěchRainbowlaugh a dál se asi hnedtak nedostanu.
Odpovědět
Mno, mě hodně pomohlo, když sem se perfektně seznámil s SAIem a naučil se používat zkratky. Když nemusíš klikat tak ti to může ušetřit hodně času a tedy i nervů a máš víc nadšení a víc toho stihneš Pinkiesmile

Neboj, to příjde. Stačí kreslit hodně. Kukni na mě jak hezky kres... ehm, jak nadšeně kreslim Rainbowlaugh
DeviantArt Last.fm

Ajsleepy Líbí se vám, jak se chovají poníci? Buďte taky takoví =)
Odpovědět
Výmluvy Ajsmug Nauč se používat software ve kterém děláš.. nahrazení barev dovede i ten nejblbější editor.. Počítač nechce? Pinkiesmile počítač vždycky udělá přesně to, co mu zadáš udělat Ajsmug

Na ten obrázek lze říct jen jedno Rainbowlaugh
http://www.youtube.com/watch?feature=pla...0TGY#t=94s
DeviantArt & Home, Bronies galerie. Ask me.
Odpovědět
Jenže on si to nenechá zadat v tom je problémRainbowlaugh
Antošík,na tvojí úrovni kreslení bych to taky dělal s mnohem větším nadšenímRainbowlaugh
Barvy opravdu opravit neumím.Zkoušel jsem to,ale dopadlo to tak,že tam pak zůstávají bílá místa a vypadá to pak ještě hůřTwilightoops
Zkusil jsem trochu opravit jas a podobně.No tak snad to vypadá trošičku líp:
[Obrázek: pon_k_2.png]
Odpovědět
Nevím proč, ale mě barva tý hřívy k tomu tělu prostě nepasuje Pinkiesmile
Zkus dát tělo modré, fialové, nebo něco tomu podobné.
Možná je to tím, že jsem ještě žádného zeleného poníka neviděla, a tenhle vypadá fakt jak by "vylezl z brčálu" Rainbowlaugh Pokud nechceš opravit barvy, tak se s tím nic jiného dělat nedá, protožej je to vektor (doufám).
To je vše Pinkiehappy

Doufám že mě teď nezačneš nenávidět Twilightblush
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)