Hodnocení tématu:
  • 13 Hlas(ů) - 3.92 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bitva o kopec
(Blbost, se ti něco zdálo. Party Canon mám u sebe v kapse ... -_-)
Spoluzakladatel a druhý člen ANfWF
Pravda, bronies nebudou kompletní bez Dumbasse. Jako blázen a nepředvídatelné jako on, nikdy podceňovat dovednosti "Dumbass"! Nikdy nevíte, co se může stát ...
Odpovědět
(12.09.2012, 07:13)Dumbass_CZ Napsal(a): (Ale nelíbí se mi, když někdo něco napíše, a on řekne že ne, že to bylo jinak. )

(Hlavně,že ty to vůbec neděláš co?:p)
Odpovědět
(12.09.2012, 16:05)mp5991 Napsal(a):
(12.09.2012, 07:13)Dumbass_CZ Napsal(a): (Ale nelíbí se mi, když někdo něco napíše, a on řekne že ne, že to bylo jinak. )

(Hlavně,že ty to vůbec neděláš co?:p)

(Teď jsi ho dostal Ajsmug )

♥grey as the moon and soul of its owner
blue as the coat and eyes of a loner♥

♥Why would a rose grow where nopony can see
Like a rose without thorns is how i feel♥

♥With smile like ripest apple you have ever seen
And eyes like meadow of emerald sheen
truly lost i have only been
in those eyes so serene♥


How are we to explain that We are not lonely to somepony who craves company?
Poems of Moon
Odpovědět
(Já to udělal, protože vy by jste nepřestali. A když vy to děláte, tak proč nemůžu také ? Jinak je rozdíl mezi tím, když ti řeknu, že je to blbost a tím, když rovnou píšeš, jak to je Ajsmug )
Spoluzakladatel a druhý člen ANfWF
Pravda, bronies nebudou kompletní bez Dumbasse. Jako blázen a nepředvídatelné jako on, nikdy podceňovat dovednosti "Dumbass"! Nikdy nevíte, co se může stát ...
Odpovědět
Mezitím, co všichni píšou do závorek jsem mpho svázal, hodil do krabice a poštou poslal na druhý konec světa. Kopec je můj
Odpovědět
Pošta se rozhodla,že živé věci nelze vyvážet do zahraničí,takže mě poslali zpátky na kopec.Když jsi viděl,že jsem zpátky,tak jsi šel zmlátit pošťáka a mě jsi nechal na kopci úplně samotného,takže je asi můj.
Odpovědět
Dostal jsi infarkt, když sis prohlížel nové vydání PlayPony, a museli tě odvést do nemocnice. Kopec jsem si zabral já, a nechal ho na mě i registrovat. Jako stráže jsem si najal Chucka Norrise, Bruce Leeho, Alucarda, Danteho a Grella.
Spoluzakladatel a druhý člen ANfWF
Pravda, bronies nebudou kompletní bez Dumbasse. Jako blázen a nepředvídatelné jako on, nikdy podceňovat dovednosti "Dumbass"! Nikdy nevíte, co se může stát ...
Odpovědět
Zrušil jsem registraci, pomocí 2 litrů rumu. Pak jsem šel na kopec, a protože se mě všech pět stráží bálo, otočily se na tebe, zmlátili tě a vykopli z kopce. Pak rychle kopec opustili a já ho zabral.

♥grey as the moon and soul of its owner
blue as the coat and eyes of a loner♥

♥Why would a rose grow where nopony can see
Like a rose without thorns is how i feel♥

♥With smile like ripest apple you have ever seen
And eyes like meadow of emerald sheen
truly lost i have only been
in those eyes so serene♥


How are we to explain that We are not lonely to somepony who craves company?
Poems of Moon
Odpovědět
(Jak se tě můžou bát ?? Takové nicky. Už jsou ty vaše důvody trapné, protože se furt jen opakují -_-)

Prodám kopec MPovi za směšnou cenu, a ten tě vyhodí.
Spoluzakladatel a druhý člen ANfWF
Pravda, bronies nebudou kompletní bez Dumbasse. Jako blázen a nepředvídatelné jako on, nikdy podceňovat dovednosti "Dumbass"! Nikdy nevíte, co se může stát ...
Odpovědět
Protože jsem na kopec zaútočil tisícím příspěvkem, tak jste mi všichni běželi uspořádat oslavu a MP mi dá jako dárek kopec.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 3 host(ů)