Příspěvků: 189
Registrován od: Dec 2013
Hodnocení:
5
18.01.2015, 20:28
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 18.01.2015, 21:03 uživatelem Arctic Blue. Edited 1 time in total.)
Bral bych postel Nestor
btw. nechrápu, moc toho nesním a většinou jsem zticha, takže téměř dokonalý spolubydlící
Arctic Blue ?!
Medium is the happiest I’ll ever be...
Příspěvků: 1 290
Registrován od: Dec 2011
Hodnocení:
58
Tak jsem nakonec vzal jen pokoj pro mne a mou drahou polovičku, volná místa tj. mít nebudu.
Příspěvků: 47
Registrován od: Mar 2013
Hodnocení:
2
Hotel:
Youth Hostel - Ponyville style
Má nejakú internetovú adresu?
Příspěvků: 994
Registrován od: Feb 2013
Hodnocení:
37
Koukám že už jsem v Nestoru napsaný napevno... nejsem si jistý jestli to tak vážně bude, uvidím s financema, možná skončím v hostelu
První Equestrijský Drakobijcobijec
Příspěvků: 1 230
Registrován od: Jun 2012
Hodnocení:
83
V tom případě k nám zapiš Schimyho ~