Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
S5 - Všeobecná diskuze
Široké, nanucené úsměvy, "zombie" chování, ROVNOST LIDU, jen oficiálně schválené účesy... Jo, vypadá to tak, že hlavní zápletkou S5 bude rozvracení KLDR
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
Taky to tak začínám cítit a tušit. No, to bude sranda Rainbowlaugh
Odpovědět
Oggy123 Ona ta holografická mapa je docela a podstatně větší, než ta původní. Krom toho kontinentu s tajemnýmzlevyhlížejícímtemnýmhradem si všimněte ještě jakéhosi pohoří na jihu a stepi na západě (jeli tak mapa orientovanáPinkiesmile ). Jo a mimochodem ne griffinové ale Gryfové Pinkiehappy Griffinovy bych v MLP opravdu nerad.Ajsmug
Krom toho 0:40 Twim měla to "=" taky Twilightangry2 Tohle začíná být vážný!

A ještě taky....
[spoiler: JUHUUUUUUUUUUUUUUUUUU SAKRAU UŽ ABY TO BYLO! Doufám, že nejpozději v dubnu začne S5. Mám poci, že už to dál nesnesuPinkiecrazy]
Odpovědět
Jsem vam to rikal ze Jamis ma tu S5 celou uz na disku a shlednutou. No spoilers JAMISI! Rainbowlaugh

Od ty doby, co uz je v EPCU chatu tak uz i Equestria Girls 3 plot a dabery beztak ma Rainbowlaugh



Kazdopadne je super, ze se objevilo vice "zaporaku" nez jenom jeden a ze to je sdruzeni. Takova changeling army ale vice zajimava, protoze vnejsi pohled je stale pratelsky ponik. A objevovani vice casti kontinentu bude zajiste super, protoze diky tomu vznikne dalsi nova vlna artworku, her, PMVcek a vseho dalsiho =)


EDIT: Wait a Bucking minute... ta postava co stoji uprostred pri predstaveni te osady - to je z EQG Rainbow Rocks.. Agacia nebo jak se jmenuje O.o
EDiT 2: 2 pegas zleva - lol such Fausticorn Rainbowlaugh
EDIT 3: Ta z EqG RR je i soucasti utoku v te caverne a jako jedina ma jiny usmev a tvar oci - we've got da boss, boss!
Twilightsmile  READ &  RAVE ! djpon3
Fancy some DA?
Attending in 2018: Friendship Fest, Japan, Festival Fantazie, 7. Zimní Karaoke party
Wielder of the BassCanon Mk.VIII !

CZ/SK bronies z.s.
Odpovědět
Jamis:

OT
jen pro zajimavost - v jednom dile simpsonovych si liza s kamarádkou vysni fantasy risi, kterou pojmenuji "Equalia", jak rekla liza: "místo, kde sou si všichni rovni, jen my vladneme - někdo to delat musí".....
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
[Obrázek: ogqV1Ql.jpg]

Tajné, nejmenované zdroje promluvily. Je to ještě mnohem, MNOHEM závažnější, než jsme si mysleli.
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
Equestria.. We have a problem.
Dragonalicorn: Ou. Presne díky za opravu.
Molestia is watching you when you are on the toilet Trollestia
I'm big Sonic fan
Odpovědět
Je to epické a aspoň sme sa dozvedeli niečo o tých = takže ja som spokojný...
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
♥ Hatsune Miku ♥
♥ I live for anime ♥
♥ anime is my life ♥

#NIMU NIMU
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Odpovědět
(12.02.2015, 14:53)Discordian Napsal(a):
[Obrázek: ogqV1Ql.jpg]

Jak je tam: "Co může být na stropě?" Tak sledují jejich CM na židlích. [spoiler: Září], protože tam sedí "zástupci" těchto CMček. Díky tomu se objeví i ta [spoiler: mapa.]
Když se podíváš na EQ RR kdy je záběr jak sedí v hradě, tak si můžeš všimnou, že Rarity sedí u sebe, tudíž svítí, zatímco Pinkie sedí na jiném trůně (už nevím koho) a nesvítí.
Tvůrci nám dávají nápovědy celou dobu.
„Friendship isn't always easy, but there's no doubt it's worth fighting for”  -Twilight Sparkle

Jednoho dne budu žít v Equestrii. Však ještě uvidíte! Pinkiecrazy
The seeds of the past
We grow up so fast
Some hurts never go away
Odpovědět
HD verze https://www.youtube.com/watch?v=BPmeRpqUjj8
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)