Hodnocení tématu:
  • 13 Hlas(ů) - 3.92 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bitva o kopec
Zavolal jsem mým starým známým - úchylným ufounům.
Došli jsem na kopec, udělali jsme velkou párty, a ožrali se, a nakonec jsme tě znásilnily, a nechaly umřít.
[Obrázek: 25354250.jpg]
Tvé tělo jsme hodily pod kopec.
Kopec je opět můj, a je hlídaný UFOunama, kteří mi neublíží, protože mě mají moc rádi :*
Spoluzakladatel a druhý člen ANfWF
Pravda, bronies nebudou kompletní bez Dumbasse. Jako blázen a nepředvídatelné jako on, nikdy podceňovat dovednosti "Dumbass"! Nikdy nevíte, co se může stát ...
Odpovědět
(Hele,tímhle obrázkem už jsi mě nas*al jednou.To by snad stačiloRainbowlaugh)
Odpovědět
(Dost není nikdy dost Rainbowlaugh Právě proto ho tu dávám Rainbowlaugh )
Spoluzakladatel a druhý člen ANfWF
Pravda, bronies nebudou kompletní bez Dumbasse. Jako blázen a nepředvídatelné jako on, nikdy podceňovat dovednosti "Dumbass"! Nikdy nevíte, co se může stát ...
Odpovědět
Zažaloval jsem tě za opakované znásilnění a protože kromě kopce jsi nic neměl,tak jsi mi ho musel dát jako odškodné.
Odpovědět
Znásilnil jsem tě znovu, tak jsi raději utekl, a ja zabral kopec zpátky.
Spoluzakladatel a druhý člen ANfWF
Pravda, bronies nebudou kompletní bez Dumbasse. Jako blázen a nepředvídatelné jako on, nikdy podceňovat dovednosti "Dumbass"! Nikdy nevíte, co se může stát ...
Odpovědět
Zabral jsem kopec. Strčil jsem Dumbásskovi andílkovi, tu jeho brokovnici do zadku a vykopnul ho z mého kopce, protože žádné znásilňující úchyly tam nechci.

♥grey as the moon and soul of its owner
blue as the coat and eyes of a loner♥

♥Why would a rose grow where nopony can see
Like a rose without thorns is how i feel♥

♥With smile like ripest apple you have ever seen
And eyes like meadow of emerald sheen
truly lost i have only been
in those eyes so serene♥


How are we to explain that We are not lonely to somepony who craves company?
Poems of Moon
Odpovědět
Pak tě napadlo,že by se ti ta brokovnice mohla hodit,tak sis jí šel vyndat z dumbassova zadku a já mezitím zabral kopec.
Odpovědět
Vyndal jsem jí, došel na kopec a sestřelil tě dolů.

♥grey as the moon and soul of its owner
blue as the coat and eyes of a loner♥

♥Why would a rose grow where nopony can see
Like a rose without thorns is how i feel♥

♥With smile like ripest apple you have ever seen
And eyes like meadow of emerald sheen
truly lost i have only been
in those eyes so serene♥


How are we to explain that We are not lonely to somepony who craves company?
Poems of Moon
Odpovědět
Já měl novou silnější brokovnici schovanou, takže jsem tě vystřelil, a kopec obsadil.
Spoluzakladatel a druhý člen ANfWF
Pravda, bronies nebudou kompletní bez Dumbasse. Jako blázen a nepředvídatelné jako on, nikdy podceňovat dovednosti "Dumbass"! Nikdy nevíte, co se může stát ...
Odpovědět
(25.09.2012, 19:42)Dumbass_CZ Napsal(a): Zavolal jsem mým starým známým - úchylným ufounům.
Došli jsem na kopec, udělali jsme velkou párty, a ožrali se, a nakonec jsme tě znásilnily, a nechaly umřít.
[Obrázek: 25354250.jpg]
Tvé tělo jsme hodily pod kopec.
Kopec je opět můj, a je hlídaný UFOunama, kteří mi neublíží, protože mě mají moc rádi :*

soo good
inak vytáhl jsem kočku z postala 2 a hodil jsem jí na tebe ta pak rozmixovala vás všechny.pak ste se všichni slepili vteřiňákem a nedopadlo to dobře já jsem si uvědomil že rožmražuji své armády z krio spánku a hromadu tedy vás jsem dotlačil na kopec a všude okolo jsem rozsypal zbraně ND
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)