Příspěvků: 133
Registrován od: Jan 2015
Hodnocení:
6
28.02.2015, 00:05
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 28.02.2015, 00:05 uživatelem Shiro neko. Edited 1 time in total.)
Máš ban za to že umim na spaměť co se říká v obouch trailerech na 5 serii jak v aj tak i v čj
Everyone is a mirror that reflects how the world treat them~ Bronya
Liebe ist für alle da
Příspěvků: 194
Registrován od: Jan 2014
Hodnocení:
14
Máš ban protože mě by z toho vyskratovaly obvody
kyseláče, umění, cigára
Příspěvků: 627
Registrován od: Sep 2014
Hodnocení:
40
Máš ban za to, že ťa nevedia ako robota opraviť.
Bow to the Princess!
Příspěvků: 194
Registrován od: Jan 2014
Hodnocení:
14
Máš ban protože mě nemá kdo složit zpátky
kyseláče, umění, cigára
Příspěvků: 627
Registrován od: Sep 2014
Hodnocení:
40
Máš ban, lebo som ešte nešiel spať a chcel som ísť o pol dvanástej.
Bow to the Princess!
Příspěvků: 194
Registrován od: Jan 2014
Hodnocení:
14
Máš ban protože já mám málo baterky, tak dobrou
kyseláče, umění, cigára
Příspěvků: 627
Registrován od: Sep 2014
Hodnocení:
40
Máš ban, pretože plyšák zmenil miesto.
Bow to the Princess!
Příspěvků: 556
Registrován od: Apr 2014
Hodnocení:
27
Máš BAN, protože po mě leze moje kočka.