Příspěvků: 638
Registrován od: Sep 2014
10.03.2015, 19:40
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 10.03.2015, 22:16 uživatelem BatygameCZ. Edited 1 time in total.)
Ačvíment anlaked
Co kdybych vám řekl,že když jsem dneska hrál AC 4, tak kvůli bugu sem projel velkým ostrovem?
Příspěvků: 133
Registrován od: Jan 2015
Hodnocení:
6
Tak ti řeknu. Ty, vyborně!
Co když by jsme se propadavali zemí jako v assassins creed unity?

( bugy pobavý)
Everyone is a mirror that reflects how the world treat them~ Bronya
Liebe ist für alle da
Příspěvků: 638
Registrován od: Sep 2014
Pobaví

baví mě poučovat

bylo by to....zajímavé
Co kdyby jsme procházeli zdmi jako v Fallout New Vegas?
Příspěvků: 638
Registrován od: Sep 2014
13.03.2015, 14:47
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 13.03.2015, 14:47 uživatelem BatygameCZ. Edited 1 time in total.)
swag points +600
Cokdybych se tvářil takhle?
Příspěvků: 638
Registrován od: Sep 2014
14.03.2015, 00:00
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 14.03.2015, 00:00 uživatelem BatygameCZ. Edited 1 time in total.)
It gonna be legen-wait for it-dary!
Co kdybych zítra strávil den u notebooku a Xboxu? Jakože strávím
Příspěvků: 133
Registrován od: Jan 2015
Hodnocení:
6
Mohl by si sem psát

Co kdyby byli bugy v real životě uplně stejné jako ve hrách
Everyone is a mirror that reflects how the world treat them~ Bronya
Liebe ist für alle da
Příspěvků: 627
Registrován od: Sep 2014
Hodnocení:
40
No ja mám taký pocit, že isté druhy bugov v tom živote aj sú.
Čo keby budem pobehovať s krátkymi rukávmi?
Bow to the Princess!
Příspěvků: 133
Registrován od: Jan 2015
Hodnocení:
6
Tak to bude vypadat divně

Co když bude 3 světová a bude mezi bronies+ další kteří se jim mlp líbí aspoň trochu a haterama?
Everyone is a mirror that reflects how the world treat them~ Bronya
Liebe ist für alle da