15.03.2015, 16:50
Zavidila bych ti
Co kdyby mě ve snu navštívila Luna a řekla by mi kdy se poníci sem nastěhujou a já bychbsi to pamatovala a staloby se to?
Co kdyby mě ve snu navštívila Luna a řekla by mi kdy se poníci sem nastěhujou a já bychbsi to pamatovala a staloby se to?
Everyone is a mirror that reflects how the world treat them~ Bronya
Liebe ist für alle da
Liebe ist für alle da







![[Obrázek: party_hard_mlp_by_l2_modelling-d7095bb.gif]](https://fc00.deviantart.net/fs71/f/2013/365/2/1/party_hard_mlp_by_l2_modelling-d7095bb.gif)