Hodnocení tématu:
  • 7 Hlas(ů) - 3.57 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co kdyby...?
Zavidila bych ti
Co kdyby mě ve snu navštívila Luna a řekla by mi kdy se poníci sem nastěhujou a já bychbsi to pamatovala a staloby se to?
Everyone is a mirror that reflects how the world treat them~ Bronya
Liebe ist für alle da
Odpovědět
To by bola paráda, máme sa od nich, čo učiť Pinkiesmile

Čo keby nám niekto zhasol Slnko? Trollestia
Bow to the Princess!
Odpovědět
Tma !!!
čo keby prehrám gate Rainbowlaugh
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
♥ Hatsune Miku ♥
♥ I live for anime ♥
♥ anime is my life ♥

#NIMU NIMU
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Odpovědět
Nevadí Rainbowlaugh Tak zase vždy je dať čo na seba.

Čo keby si dám na hlavu papierový element mágie?
Bow to the Princess!
Odpovědět
Bude z tebe večerníček Pinkiecrazy

Co kdyby moje sestra jela na CraftCon a furt mě s tím štvala?
Odpovědět
Asi by jsi se hodně nakonec naštval a jel do Italie.... Flutterryay

Co kdybych si vylil čaj na můj domácí ukol?
Steam : www.steamcommunity.com/id/Milan39
                 
               

Odpovědět
Na nehotový by to moc nevadilo. Ináč by si ho musel prepísať alebo počkať kým to uschne a odovzdať to tak.

Čo keby pony figúrky ožijú?
Bow to the Princess!
Odpovědět
zaplaví nás barevní ďáblíci

Co kdybychom si zatančili?

[Obrázek: 131334373460.gif]
  __
2B    OR   2B
Welcome to my apocalypse
je to tvoje vina draime
já vím draime
Odpovědět
No a tak to by byla PARTY HARD , ale já tancovat neumím. Twilightoops

Co kdyby sem zjistil , že jsem drakorozený?
Steam : www.steamcommunity.com/id/Milan39
                 
               

Odpovědět
Tak by to opravdu byla smůla, protože poslední drak chcípnul předevčírem na podvýživu.

A co kdyby opravdu nastala PARTY HARD?

[Obrázek: party_hard_mlp_by_l2_modelling-d7095bb.gif]

(sory, procházím svoju zásobu gifů Rainbowlaugh )
  __
2B    OR   2B
Welcome to my apocalypse
je to tvoje vina draime
já vím draime
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)