Hodnocení tématu:
  • 13 Hlas(ů) - 3.92 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bitva o kopec
(Takže jsem tu nějakou dobu nebyl, to vše Wonderbolt převlečený za mě. Pinkiehappy ) Mezitím co vy bojujete o kopec, já leží na pláži v karibiku a v TV sleduji novou show "Bitva o kopec". Rainbowlaugh

♥grey as the moon and soul of its owner
blue as the coat and eyes of a loner♥

♥Why would a rose grow where nopony can see
Like a rose without thorns is how i feel♥

♥With smile like ripest apple you have ever seen
And eyes like meadow of emerald sheen
truly lost i have only been
in those eyes so serene♥


How are we to explain that We are not lonely to somepony who craves company?
Poems of Moon
Odpovědět
Tu show jsem vyhrál, a jako výhru jsem dostal milión €. Byly mi k prdu, protože už jsem jich měl tolik, že jsem s nimi krmil želvičky.
Spoluzakladatel a druhý člen ANfWF
Pravda, bronies nebudou kompletní bez Dumbasse. Jako blázen a nepředvídatelné jako on, nikdy podceňovat dovednosti "Dumbass"! Nikdy nevíte, co se může stát ...
Odpovědět
Želvičky už spapaly všechny tvé peníze i ten milion eur, takže si zase švorc. :-P
Odpovědět
(celkově je nereálné aby 2 malé želvy snědly tolik peněz ...)

Mě to ale nevadilo. Natiskl jsem si peníze nové, protože všechny nové papírové peníze v Equestrii byly z mé tiskárny, a kryté mým zlatem.
Spoluzakladatel a druhý člen ANfWF
Pravda, bronies nebudou kompletní bez Dumbasse. Jako blázen a nepředvídatelné jako on, nikdy podceňovat dovednosti "Dumbass"! Nikdy nevíte, co se může stát ...
Odpovědět
(Mám pocit, že jste z bitvy o kopec udělali jednu větu Rainbowlaugh)
Odpovědět
(Ono už to tu jednou bylo všechno dohromadyRainbowlaugh)
Odpovědět
(Myslíš něco takovýho? Rainbowlaugh)
Máš BAN, protože jsem zabral kopec. Dumbass propadl hazardu a všechny své peníze, zlato i tiskárnu prohrál. Nyní jej najdete někde u dálnice, kde za pát bitů udělá cokoliv.
Odpovědět
(Tak schválně kolik toho splácám dohromady)
Reflymu se nepodařilo odeslat číslo 2000 včas.To ho naštvalo takže napsal vtip o hodnocení avatarů,ale ten stál za ho***,takže jsem ho jednou větou poslal do háje.On se naštval,chtěl mi dát BAN,ale zapomněl můj nick,tak zaBANoval tebe.Ty jsi z toho byl smutný,takže jsi utekl přečíst si nekonečný příběh aby ses uklidnil a já zabral kopec.
(sakra,to je kravinaRainbowlaugh)
Odpovědět
(Co si mě bereš do huby to poníku bez hader ?)
Za pár bitů jsem byl povolán zabrat kopec. To jsem také udělal, a MPa jsem rozmlel v mlýnku na maso. Tím masem jsem nakrmil Foxtera, protože jsem zjistil, že dostal BAN, tak jsem usoudil, že udělal něco špatného. Kopec jsem pak předal mému zaměstnanci: Dumbass 2.3.7
Post 1555 - krásné to číslo Rainbowlaugh
Spoluzakladatel a druhý člen ANfWF
Pravda, bronies nebudou kompletní bez Dumbasse. Jako blázen a nepředvídatelné jako on, nikdy podceňovat dovednosti "Dumbass"! Nikdy nevíte, co se může stát ...
Odpovědět
Maso z MPho mi vůbec nechutnalo, a tak sem ho vyvrhnul zpět. Za tu hroznou chuť jsem mu dal BAN. Dumbass 2.3.7 se porouchal a do mlýnku na maso nacpal tebe. Možná problém vyřeší verze 2.4. Kopec jsem zabral já a daroval ho chudým poníkům.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 3 host(ů)