11.04.2016, 12:56
Mno, ak niekto videl film Jumanji, tak taký by to malo efekt....ale mohli by zrovnať so zemou ten parlament 
Čo keby sa Zem prestane otáčať?

Čo keby sa Zem prestane otáčať?
Bow to the Princess!
|
Co kdyby...?
|
|
11.04.2016, 12:56
Mno, ak niekto videl film Jumanji, tak taký by to malo efekt....ale mohli by zrovnať so zemou ten parlament
![]() Čo keby sa Zem prestane otáčať?
Bow to the Princess!
12.04.2016, 13:08
Pravdepodobne porucha, ktorú odstránia a začne sa otáčať znova (troll mode engaged
)Čo keby sa objaví vírus, ktorý začne ľudí premieňať na poníkov?
The best thing about business is minding your own...
12.04.2016, 14:19
By som bol akurát naštvaný prečo ešte nezasiahol mňa.
Čo keby more niekde vyplaví na breh nejakú hlbinnú príšeru?
Bow to the Princess!
13.04.2016, 06:11
Niekto ju sežete ako nový druh sushi :trollrststia:
Čo keby je výkend 3-dňový? Odoslané z Equestrie.
Nový kus nábytku keramický Tree of Harmony, Zlatá Harfa(pony) a Discord Lampa!
![]() Prezývky na počkanie (by me) AleXan sa pustit nechce, nepujde to jen tak lehce... ![]() Mácaman The decisions you make and the actions that follow are reflection of who you are. Song of The Sea Chcete meniaci avatar ako ja? Napíšte mi PM!
13.04.2016, 12:55
Tak budú deti ešte hlúpejšie jak sú, iba ak by sa navýšil aj počet hodín za tie 4 dni.
Čo keby začnú v obchodoch predávať cíder z Equestrie?
Bow to the Princess!
13.04.2016, 17:19
Ak by bol zo Sweet Apple Acres, tak by som ho kupoval vo veľkom...
Čo keby ku mne príde na priateľskú návštevu Nightmare Moon? (ja viem, už drístam od únavy)
The best thing about business is minding your own...
13.04.2016, 20:12
Keď u teba jej priateľská návšteva skončí, tak potom celej Zemi prichystá večnú noc. Autá síce aj tak musia celodenne svietiť, takže tunak by to až tak nevadilo....ale asi len tam
![]() Čo keby chytíte na udicu 170-kilového sumca?
Bow to the Princess!
16.04.2016, 13:10
Fúúha. To by som ho ani nevytiahol
Utrhol by mi háčik aj s navyjakom ![]() Čo keby som vyliezol na žeriav? Odoslané z Equestrie.
Nový kus nábytku keramický Tree of Harmony, Zlatá Harfa(pony) a Discord Lampa!
![]() Prezývky na počkanie (by me) AleXan sa pustit nechce, nepujde to jen tak lehce... ![]() Mácaman The decisions you make and the actions that follow are reflection of who you are. Song of The Sea Chcete meniaci avatar ako ja? Napíšte mi PM!
16.04.2016, 13:47
By ťa museli prísť hasiči dať dolu
Čo keby vypadnem z idúceho auta jak Semir Gerkhan?
Bow to the Princess!
22.04.2016, 09:04
Pokud by to bylo na české dálnici, tak by ses oprášil, omluvil se řidiči v koloně za tebou a nastoupil zpátky do auta
Co kdyby konečně už došla na celé planetě ropa?
|