Hodnocení tématu:
  • 6 Hlas(ů) - 4.33 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Generální audio vlákno
yeb0ss i have a cancer
[Obrázek: 39FAA10AF21234749525923680256_38d44672c4...SpKO6K7taU]
StrachAttack - Filthy



a aby to tu neleželo tak samo
Nicolas Dominique - Forgotten Crystals (Remastered)
  __
2B    OR   2B
Welcome to my apocalypse
je to tvoje vina draime
já vím draime
Odpovědět
Silver Note - Friendship is Magic VIP

Sayonara Maxwell & MiatriSs - To The Moon

Out On My Own (174UDSI Remix)

StrachAttack - Mustache Ride
Power of Music djpon3

(◕‿◕✿)

Přispívám do PMVs a Generalni audio vlákno. Enjoy Raritywink
Steam
     
Odpovědět
Napadlo mě, že bych někdy rád něco nazpíval, no chybí mi nějaký muzikant, který by složil skladbu a s kterým bych spolupracoval. Kdo mě zná, tak si může říct wtf, protože normálně ráčkuju a šišlám, ale zase mám hudební sluch a když se rozezpívám, je to o dost lepší. Moc rád zpívám, ale jenom vzácně mám příležitost si zazpívat a chybí mi to.
[19.2.2012 20:06:21] : Jsem dneska zkouknul první epizodu My Little Pony: FiM
[19.2.2012 20:06:53] : Fluttershy je best

OC přepracováno od bloodorangepancakes
Odpovědět
Neskutečný mix

Elevea zdejší, Elevea webový
Ten, kdo historii nezná, je nucen ji opakovat. Ten, kdo historii nemaže, je nucen ji vysvětlovat.
Sborník, sborník, sborník!
Odpovědět
Já ti nevím ale když znáš originál tak to zase tak hustý není ubec to tam neladí.... :/
Třeba tohle je něco na čem se dá ujíždět pořád. :3

A nebo...

No a nejlepší na konec.
Power of Music djpon3

(◕‿◕✿)

Přispívám do PMVs a Generalni audio vlákno. Enjoy Raritywink
Steam
     
Odpovědět
The Moon Rises - ponyphonic
nová verze, no teda O_O



Aviators - Chaos Theory (MLP Song | Symphonic Rock)
z nového alba


Aurelleah - Chromatica [Melodic Electrostep]
  __
2B    OR   2B
Welcome to my apocalypse
je to tvoje vina draime
já vím draime
Odpovědět
Včera vyšiel kompilačný album Awakening. Kopa dobrej hudby.
https://poniesatdawn.bandcamp.com/album/awakening
Odpovědět







[video=youtube][/video]
  __
2B    OR   2B
Welcome to my apocalypse
je to tvoje vina draime
já vím draime
Odpovědět
Omlouvám se, zda už to zde bylo, ale nechce se mi to tu hledat.  Facehoof

Jsem objevil až teď...
Steam Bluesky Twitter DeviantArt
Discord (nettysfall)

Navštěvuji srazy převážně v Brně, ale když se mi chce, zajedu i jinam. Rád cestuji.


Odpovědět
po úúúúúžasném projektu Moonrise, kdy jako symfonická metalová opera vyšel příběh Luny, Celestie a Nightmare Moon se vynořilo další, opět je v režii L-Train a scénáriska SkyBolt a spousty dalších, tedy Royal Canterlot Symphonic Metal Orchestra

Fall of an Empire
a má to 50 minut! djpon3


jsem na 8. minutě a už z toho mám hype a bolí mě hlava
  __
2B    OR   2B
Welcome to my apocalypse
je to tvoje vina draime
já vím draime
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)