Anketa: Jaký termín upřednostňujete?
Nemáte dostatečná oprávnění, abyste mohl(a) hlasovat v této anketě.
Pegasister
56.46%
83 56.46%
(female) Brony
30.61%
45 30.61%
Neškatulkuji se
8.16%
12 8.16%
Jiné...
4.76%
7 4.76%
Celkem 147 hlas(ů) 100%
* Hlasoval(a) jste pro tuto možnost. [Zobrazit výsledky]

Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pegasister nebo (female) Brony?
#71
Mě osobně se termín pegasister příliš nezamlouvá a nehlásím se k němu, i když moje pony OC pegaska je.  Twilightsmile Pro mě termín brony  zahrnuje obě pohlaví a je pro mě na stejné úrovni jako označení člověk (to taky zahrnuje obojí). Ajsmug A pohlavně to rozlišuji na kobylky a hřebečky. A pokud by to někomu přišlo příliš zvířecí a divné, tak bych možná zauvažovala, že by tedy nakonec šlo termín brony přiřadit k chlapům a klonila bych se k nějakému podobnému výrazu označujícímu ženskou populaci bronies... Co třeba bronie? Rainbowderp Nebo snad bronee? Rainbowhuh Zkrátka jen pozměnit koncovku, ale rozhodně nepřekopávat celé slovo a dělat, že jsou ženské úplně jiný živočišný druh. Pinkiesmile I když to tak někomu určitě někdy přijde. Rainbowlaugh
- Nevytvářej si domněnky - Nezraňuj slovem - Buď sám sebou - Uč se milovat život i sebe sama -
Reklamááá!  
Moje písmotvorba zdeEresielin svět 
A malůvkotvorba tu: Eresielina čmrkárna
Odpovědět
#72
Ja som si navykol miesto týchto pojmov používať skôr niečo ako oslovenie "kobylky a žrebci", keďže už aj samotný fandom ponifikujem poslednou dobou dosť radikálne... Rainbowlaugh
Syndróm štartujúcej embéčky uprostred decembra Pinkiecrazy
Odpovědět
#73
Taky mám pocit, že těch ořů je nějak víc, než kdysi.
You didn't choose the thug life. And the thug life didn't choose you either.

It's no problem for me, but it's a problem for you.
Odpovědět
#74
EresielRanwa - no, ono to Bro- na zacatku je od Brother...to by chtelo pro neznou část fandomu vymyslet nejaky uplne novy vyraz, ne tak kostrbaty jako pegasis...nejake napady? Pinkiesmile
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
#75
Ach tak, to mě nenapadlo, že je to od slova brotherTwilightblush Tak zkusím zjistit jestli slovo brother nemá nějaký neutrálnější kořen, který by nesouvisel s mužskou populací  Ajsmug


EDIT: Tak broth je skutečně neutrální slovo - znamená vývar či bujón  Rainbowlaugh Zajímalo by mě co má vývar a bratr společného  Pinkiecrazy
          A brother se zjevně překládá i jako kamarád, kolega či krajan, i když ano, i z toho se dá vycítit, že by asi chlap ženskou tímto termínem neoslovil.          Applejackunsure Ale významy slov se mění tak jako řečníci, takže stejně trvám na tom, že naše brony už se stalo pohlavně neutrální  Ajsmug
- Nevytvářej si domněnky - Nezraňuj slovem - Buď sám sebou - Uč se milovat život i sebe sama -
Reklamááá!  
Moje písmotvorba zdeEresielin svět 
A malůvkotvorba tu: Eresielina čmrkárna
Odpovědět
#76
EresielRanwa: já nejsem vývar, ani pohlavně neutrální Rainbowlaugh no zatím sem toho moc nevymyslel, napadlo me jen Girlly (spojenina girl+filly) a Ponlady (spojenina pony+lady), nebo mě ještě napadlo prostě říkat Princess...no já vím, zatím nic moc Rainbowlaugh
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
#77
Rainbowlaugh  Počkej ještě pár let a možná tě život se ženskými natolik vyvaří, že se staneš pohlavně neutrálním taky!  Trollestia  Ponylady zní celkem fajn  Pinkiesmile  Minimálně na srazech anglicky mluvících Bronies vyšší třídy by oslovení "ponylords and ponyladies" určitě sklidilo úspěch  Ajsmug
- Nevytvářej si domněnky - Nezraňuj slovem - Buď sám sebou - Uč se milovat život i sebe sama -
Reklamááá!  
Moje písmotvorba zdeEresielin svět 
A malůvkotvorba tu: Eresielina čmrkárna
Odpovědět
#78
(19.06.2016, 18:43)Mácaman Napsal(a): EresielRanwa: já nejsem vývar, ani pohlavně neutrální  Rainbowlaugh  no zatím sem toho moc nevymyslel, napadlo me jen Girlly (spojenina girl+filly) a Ponlady (spojenina pony+lady), nebo mě ještě napadlo prostě říkat Princess...no já vím, zatím nic moc  Rainbowlaugh
To vieš, "everyone of us is a princess in our hearts" Ajsmug
"It does not matter where you go and what you study, what matters most is what you share with yourself and the world." Princess Twilight Sparkle
"I wanted to remind you that through hard times, one of the greatest gifts you can give is letting your light shine for others." Princess Celestia
"Nech se bráti proudem mysli, tam kde řeka snů do reality se vlévá a nech své oči utrápené, plně otevřené a hleď na krásu té hvězdy šesticípé" Drake Damage
"No you can't give up your laughter 'cause you're scared of a little pain." Autumn Blaze
Odpovědět
#79
Ponylady zní jako... mno... ehm... žena provozující jistý fetiš Rainbowlaugh
You didn't choose the thug life. And the thug life didn't choose you either.

It's no problem for me, but it's a problem for you.
Odpovědět
#80
Azuliana - a sakra, no jo Rainbowlaugh to mě vůbec nenapadlo, kupodivu Twilightsmile
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: