Hodnocení tématu:
  • 20 Hlas(ů) - 3.85 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Už jsi někdy ...?
Samozrejme a je ním MLP a život princeznej Twilightblush Na druhej strane, neraz som chcel byť súčasťou nejakého Stargate tímu a skúmať iné planéty.

Už ste niekedy zjedli všetky cukríky v balíčku?
"It does not matter where you go and what you study, what matters most is what you share with yourself and the world." Princess Twilight Sparkle
"I wanted to remind you that through hard times, one of the greatest gifts you can give is letting your light shine for others." Princess Celestia
"Nech se bráti proudem mysli, tam kde řeka snů do reality se vlévá a nech své oči utrápené, plně otevřené a hleď na krásu té hvězdy šesticípé" Drake Damage
"No you can't give up your laughter 'cause you're scared of a little pain." Autumn Blaze
Odpovědět
noooooooo ano Rainbowlaugh

Už jste někdy nemluvili o něčem co se vám hrozně moc líbí 24 hodin?
Everyone is a mirror that reflects how the world treat them~ Bronya
Liebe ist für alle da
Odpovědět
nope, to by mi upadnul cumak, ja toho moc nenakekcam Pinkiesmile

uz si nekdy v zime lizal zmrzlou kliku (nebo neco jineho kovoveho)? Pinkiesmile
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
Myslím, že jen vteřinově, Obecná škola byl pro mě dost odstrašující příklad  Rainbowlaugh (narozdíl od ségry...vážně to přimrzne  Facehoof )


Už jsi někdy chodil bosí po lese?  Twilightsmile
- Nevytvářej si domněnky - Nezraňuj slovem - Buď sám sebou - Uč se milovat život i sebe sama -
Reklamááá!  
Moje písmotvorba zdeEresielin svět 
A malůvkotvorba tu: Eresielina čmrkárna
Odpovědět
Teď na táboře docela často. Rainbowlaugh Jinak po zahradě a místním lesíku taky.

Už jsi někdy čtrnáct dní v kuse téměř nespal?
"Ať se děje cokoli, nikdy se nevzdávej sebe, svých přátel a snů."

Blog
Něco málo z tvorby
Avatar má na svědomí Ema Windpower. Pinkiesmile
Odpovědět
no co se bere jako 7 hodin spánku? Rainbowlaugh pro mě to je malý spánek. Ne vždy sem spala normalně Rainbowlaugh


už jste někdy si rozmlátili mobil ? Rainbowlaugh
Everyone is a mirror that reflects how the world treat them~ Bronya
Liebe ist für alle da
Odpovědět
Ou ne, akorát jsem ho jednou ztratila v lese...v zimě..v závějích...týden nový mobil od Ježíška  Twilightoops Ale po 2 dnech jsem ho našla a fungoval  Twilightblush Nokia  Ajsmug


Už jsi někdy hledal něco ve sněhových závějích?  Rainbowlaugh
- Nevytvářej si domněnky - Nezraňuj slovem - Buď sám sebou - Uč se milovat život i sebe sama -
Reklamááá!  
Moje písmotvorba zdeEresielin svět 
A malůvkotvorba tu: Eresielina čmrkárna
Odpovědět
ne Rainbowlaugh
OT: tak nokie bude fungovat na vždy hele Rainbowlaugh. já mám furt tu starou nokii co má na displeji jen 2 barvy a furt funguje Twilightsmile

Už jste někdy si udělali filmový/serialový/atd. ?
Everyone is a mirror that reflects how the world treat them~ Bronya
Liebe ist für alle da
Odpovědět
Seriálový večer? Ale áno, naposledy dávnejšie to bola Stargate Universe. Tak totiž išla v TV, tak som to využil Ajsmug

Už na vás niekedy zaútočil potápač?
"It does not matter where you go and what you study, what matters most is what you share with yourself and the world." Princess Twilight Sparkle
"I wanted to remind you that through hard times, one of the greatest gifts you can give is letting your light shine for others." Princess Celestia
"Nech se bráti proudem mysli, tam kde řeka snů do reality se vlévá a nech své oči utrápené, plně otevřené a hleď na krásu té hvězdy šesticípé" Drake Damage
"No you can't give up your laughter 'cause you're scared of a little pain." Autumn Blaze
Odpovědět
ne Rainbowlaugh buh ví jak by to ještě dopadlo


Už jste někdy byli kousnuti psem?
Everyone is a mirror that reflects how the world treat them~ Bronya
Liebe ist für alle da
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)