Hodnocení tématu:
  • 20 Hlas(ů) - 3.85 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Už jsi někdy ...?
No, asi taky bez komentáře  Rainbowlaugh Ale vyprávět by mohl hlavně můj manžel, ten na to má "smůlu" větší  Twilightblush


Už jsi někdy řekl nahlas srandou něco, co mohlo v některých vzbudit mylné spekulace? Twilightoops Rainbowlaugh
- Nevytvářej si domněnky - Nezraňuj slovem - Buď sám sebou - Uč se milovat život i sebe sama -
Reklamááá!  
Moje písmotvorba zdeEresielin svět 
A malůvkotvorba tu: Eresielina čmrkárna
Odpovědět
OT EresielRanwa: "vyprávět by mohl hlavně můj manžel, ten na to má "smůlu" větší " Rainbowlaugh tak to je jasny, to vis, my chlapi tam taky musime neco delat, ne jen lezet, ze...... Rainbowlaugh

ja myslim ze asi parkrat ano Rainbowlaugh


uz jsi nekdy dostal od nekoho facku? Pinkiesmile
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
Ne, nejsem ty Rainbowlaugh My ženské spíš ty facky rozdáváme  Twilightblush (ale ani to jsem neudělala nikdy - já mám lepší destrukční metódy  Pinkiecrazy )


Už jsi někdy za něčí poznámku chystat oné osobě pomstu v literárním světě?  Trixieshiftleft  Rainbowlaugh
- Nevytvářej si domněnky - Nezraňuj slovem - Buď sám sebou - Uč se milovat život i sebe sama -
Reklamááá!  
Moje písmotvorba zdeEresielin svět 
A malůvkotvorba tu: Eresielina čmrkárna
Odpovědět
nope Rainbowlaugh ummm...mam se zacit bat??? Rainbowderp Rainbowlaugh

uz jsi nekdy lhal jako kdyz tiskne? Pinkiesmile
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
Tisknou sice nemůžu, páč tiskárnu nemám, ale určo jo, hlavně příbuzenstvu při výmluvách, proč nemůžu přijet na návštěvu  Twilightblush Ale třeba o těch destrukčních metodách to byla čirá pravda  Pinkiecrazy

Už jsi někdy archivoval 70 stránek plkání s kamarádem?  Rainbowlaugh
- Nevytvářej si domněnky - Nezraňuj slovem - Buď sám sebou - Uč se milovat život i sebe sama -
Reklamááá!  
Moje písmotvorba zdeEresielin svět 
A malůvkotvorba tu: Eresielina čmrkárna
Odpovědět
nope Rainbowlaugh

Už jste někdy sepsali knížku a tu jste potom nechali vaše kamarády číst?
Everyone is a mirror that reflects how the world treat them~ Bronya
Liebe ist für alle da
Odpovědět
Podle toho, jestli za "knížku" považuješ i rozdělané projekty  Ajsmug Pak samozřejmě bych musela odpovědět ano, stačí mrknout do tvorby  Twilightsmile 

Už jsi někdy dostal tik do oka?  AJ lie
- Nevytvářej si domněnky - Nezraňuj slovem - Buď sám sebou - Uč se milovat život i sebe sama -
Reklamááá!  
Moje písmotvorba zdeEresielin svět 
A malůvkotvorba tu: Eresielina čmrkárna
Odpovědět
párkrát Rainbowlaugh

Už jste někdy zalhali aby to zníčilo někomu vztah?
Everyone is a mirror that reflects how the world treat them~ Bronya
Liebe ist für alle da
Odpovědět
Ne, takové věci lidé jako já nedělají  Ajbemused Já se odjakživa snažím vztahy druhých slepovat, aby byli happy jako já  Twilightsmile

Už jsi někdy někoho škrtil?  Twilightangry2 (já právě teď syna!  Flutterrage )
- Nevytvářej si domněnky - Nezraňuj slovem - Buď sám sebou - Uč se milovat život i sebe sama -
Reklamááá!  
Moje písmotvorba zdeEresielin svět 
A malůvkotvorba tu: Eresielina čmrkárna
Odpovědět
ty jeden mrnavej...! Rainbowlaugh


uz jsi nekdy pomahal nekomu se skolou a ucenim?
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 3 host(ů)