Hodnocení tématu:
  • 13 Hlas(ů) - 3.92 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bitva o kopec
Než jsi vúbec vylezl ven už jsem střílel...... Nepovedlo se ti zaútočit..... Jsi dead... A soudruzi nahoře staví opevnění.. Nevím co by pěšáci, ubozí žebráci zpúsobili proti tanku... You lose... Drake WIN! Equestrijsky Kommunistický svaz VEDE!
Ne, ne, ne a ještě jednou NE.
Odpovědět
sem respawnutej a hodil jsem ti tam atomovku, ale podzemí kopce bude anvždy mé chacha
Nikdo se nikdy netrápil tím bincem co doktorovi zbude. Nikdo se nikdy netrápil tím co se děje když někde schází. A proto jsme tu mi Shelter ti co "zametájí" a nahrazují doktra když je potřeba.
Odpovědět
Ty máš více atomovelk jak sovětskej svaz.. Použij logiku.. Za cheatig dostáváš BAN... To je trochu divný aby jsi měl neomezeno věcí... Já používám AC-130U co jssem už dříve použil, má´m sniperku, ghillie suit a soudruhy, velitel múj je drake.. A to je vše...
Ne, ne, ne a ještě jednou NE.
Odpovědět
(22.10.2012, 15:00)deadlyshadow Napsal(a): sem respawnutej a hodil jsem ti tam atomovku, ale podzemí kopce bude anvždy mé chacha

nechci být ošklivý ale pod kopcem(resp. uvnitř) jsou sklady mrtvých a všeljakých hrůzných pokusů co tam nechala umbreal corp.weyland corp a spousty dalších společností než jsem se povznes tak jsem to tam užíval jako biologické sklady na experimenty bejt tebou radši bych zdrhl a za sebou zavřel je tam toho docela dost vím to a zbít to vše na jednou nejde už jsem to zkoušel

jinak jíž velmi dlouho vás sleduji a přemýšlím nad tím jak využit komunisty a kopec nejen dobýt ale i využít k něčemu více ctnostnému než ty prasečiny co tu děláte leč jak zhlédl můj zrak kráčím cestou zatracení a můj stín z krve se táhne až k samotným počátkům

plus nevím kdo to řekla ale řekl : válka je moc důležitá věc než aby se svěřila do rukou armádě

hoj a hezký zbytek věčnosti
Odpovědět
ty asi nevíš že rusko má asi 2400 jaderných zbraní (možná víc) a amerika nějak tak???

ale jo zlepším se
ježiš marja proč bych tam dělal takový pokusi to je prostě kryt a základna takže tududududum

jo a dávám si teda pár věcí což je flying fortrest (viz RA3) letadlo mirage tank, 20 vojáků a samopal s optikou a zvetšeným zásobníkem
Nikdo se nikdy netrápil tím bincem co doktorovi zbude. Nikdo se nikdy netrápil tím co se děje když někde schází. A proto jsme tu mi Shelter ti co "zametájí" a nahrazují doktra když je potřeba.
Odpovědět
Protože se mi to nechce číst,tak jsem vám všem koupil lízátka a vy jste mi za to přenechali kopec(jestli jste ho tedy nezničili,zatím co jsem tu nebylRainbowlaugh)
Odpovědět
(nebylo by lepší ujasnit si co vlastně vlastníme?)
Třeba já: AC-130U + střelivo, klasický, podkaliberní, jaderná hlavice.
Sniper: M107, Případně Dragunov
Ghillie suit...
A Kommunisty.. S výbavou: třeba... AK-47 s Cogem řípadně s granátometem.. Občas...
Ne, ne, ne a ještě jednou NE.
Odpovědět
Já vlastním kopec a tu část lízátek,kterou už jste nechtěli.To mi stačíRainbowlaugh
Odpovědět
Já 50 elitních vojáků se samopalama s red dot a zvětšeným zásobníkem

Já osobně mám sniperku automat a zvětšený zásobník

Pak letadlo flying fortress a dva Mirage tanky a tím teď obsazuju kopec


Nikdo se nikdy netrápil tím bincem co doktorovi zbude. Nikdo se nikdy netrápil tím co se děje když někde schází. A proto jsme tu mi Shelter ti co "zametájí" a nahrazují doktra když je potřeba.
Odpovědět
Já: Zerg Immitators, Protossi a armádu nemrtvých
Embrace the Darkness


"People are like dice. We throw ourselves in the direction of our choosing..."

MGQ: Paradox

Yuela! You are...beatiful female swordsman

I am not brony, but I visit this site for shit & giggles
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)