Hodnocení tématu:
  • 20 Hlas(ů) - 3.85 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Už jsi někdy ...?
a vis ze ani ne? spis co ten život dela se mnou Rainbowlaugh

uz jsi nekdy videl zazrak?
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
ne, já se vždy otočim zády jak to vidím... Twilightsmile

Už jsi někdy si udělali barevný (nealkoholický)? (např ze šťávy a džusu)
Everyone is a mirror that reflects how the world treat them~ Bronya
Liebe ist für alle da
Odpovědět
Jop. Bazák Rainbowlaugh

Uź ste niekedy boli vystavený Röngenovému žiareniu?

Odoslané z Equestrie.
Nový kus nábytku keramický Tree of Harmony, Zlatá Harfa(pony) a Discord Lampa! Flutterryay
Prezývky na počkanie (by me)
AleXan sa pustit nechce,
nepujde to jen tak lehce... Rainbowlaugh
Mácaman

The decisions you make and the actions that follow are reflection of who you are.
Song of The Sea
Chcete meniaci avatar ako ja? Napíšte mi PM!
Odpovědět
ano nekolikrat

uz jsi nekdy nosil ksandy?
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
Hmmm...myslím, že ne. Zato ultrazvuků mám za sebou mraky  Facehoof

Už jsi někdy vedl válku písmem?  Pinkiehappy
- Nevytvářej si domněnky - Nezraňuj slovem - Buď sám sebou - Uč se milovat život i sebe sama -
Reklamááá!  
Moje písmotvorba zdeEresielin svět 
A malůvkotvorba tu: Eresielina čmrkárna
Odpovědět
@Macaman: Mal som párkrát tušim.

A tušim iba taku mini Rainbowlaugh

Už ste niekedy uviazali niekoho o koľajnice? Rainbowlaugh

Odoslané z Equestrie.
Nový kus nábytku keramický Tree of Harmony, Zlatá Harfa(pony) a Discord Lampa! Flutterryay
Prezývky na počkanie (by me)
AleXan sa pustit nechce,
nepujde to jen tak lehce... Rainbowlaugh
Mácaman

The decisions you make and the actions that follow are reflection of who you are.
Song of The Sea
Chcete meniaci avatar ako ja? Napíšte mi PM!
Odpovědět
Rainbowderp  Strach z pohledu z okna...písemná válka...přivázání na kolejích... Proč se mi to v hlavě nějako začíná spojovat do neblahého tušení?  Twilightoops   Rainbowlaugh
Ne, ke kolejím mě zatím vážně nikdo nepřivazoval, zatím jen ke stromu a k posteli  Rainbowlaugh

Už jsi někdy čekal na veřejnou dopravu, která místem, kde jsi ji čekal neprojížděla?  Pinkiehappy
- Nevytvářej si domněnky - Nezraňuj slovem - Buď sám sebou - Uč se milovat život i sebe sama -
Reklamááá!  
Moje písmotvorba zdeEresielin svět 
A malůvkotvorba tu: Eresielina čmrkárna
Odpovědět
em nope AJ lie
Už jsi někdy kvůli dešti začali nadávat z okna? Rainbowlaugh
Everyone is a mirror that reflects how the world treat them~ Bronya
Liebe ist für alle da
Odpovědět
Myslím, že ne  Twilightsmile Já mám déšť velice ráda a i když se mi třeba chvíle jeho příchodu nehodí, stejně uvnitř cítím, že se jím nabíjím a užívám si jeho zvuk  Ajsmug

Už jsi někdy vlezl omylem někomu do domu, protože jsi myslel, že tam bydlí ten, koho jsi hledal? Facehoof
- Nevytvářej si domněnky - Nezraňuj slovem - Buď sám sebou - Uč se milovat život i sebe sama -
Reklamááá!  
Moje písmotvorba zdeEresielin svět 
A malůvkotvorba tu: Eresielina čmrkárna
Odpovědět
jo a byla to dost sranda Rainbowlaugh bylo to na silvestra a ja uz mel slusne nakoupino a sli sme z kamosema z prochazky pulnocnci kde sme bouchali sano atd..no a ja uz skoro ani nevidel poradne a bylo v takovy vesnici a ja se zdrzel a vlezl sme pak k uplne cizim lidem do chalupy Facehoof ale oni me normlane jeste pohostili, dali mi panaka a kus houboveho kuby Rainbowlaugh a pak me elegantne vykopli ven a a ja zjistil ze sem byl ve vedlejsi chalupe Rainbowlaugh

uz jsi nekdy kupoval neco za co ses u placeni stydel? Pinkiesmile
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)