30.08.2016, 17:54
Nějako se zapomíná na nové téma: draw a pony staying up late/draw a pony in the dark
Kreslíme poníky ve tmě/temnotě nebo poníky do pozdních nočních hodin bdící.
A co tak dělají poníci v pozdních večerních hodinách? Vypráví strašidelné příběhy.
Kreslíme poníky ve tmě/temnotě nebo poníky do pozdních nočních hodin bdící.
A co tak dělají poníci v pozdních večerních hodinách? Vypráví strašidelné příběhy.


Líbí se vám, jak se chovají poníci? Buďte taky takoví =)

![[Obrázek: can_t_wait_for_the_bell__by_mao_ookaneko-dagbbab.png]](https://pre14.deviantart.net/ac83/th/pre/i/2016/246/0/3/can_t_wait_for_the_bell__by_mao_ookaneko-dagbbab.png)
Ale pěkný.
?
A nehoda s inkoustem se může stát každému a při tlaku všech těch knih ![[Obrázek: oh_dear__you_ve_carried_all_this_on_your...aggam0.png]](https://img09.deviantart.net/4044/i/2016/247/d/c/oh_dear__you_ve_carried_all_this_on_your_own__by_mao_ookaneko-daggam0.png)