Hodnocení tématu:
  • 20 Hlas(ů) - 3.85 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Už jsi někdy ...?
no jeje Rainbowlaugh

uz jsi nekdy shipoval nejake ostavy z uplne jinych serialu/her/filmu/komixu?
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
Ani ne hele, to mě ani nikdy nenapadlo Rainbowlaugh
Už ste se na nějakej serial/anime/film tak hodně těšili ale zrušili vám ho?
Everyone is a mirror that reflects how the world treat them~ Bronya
Liebe ist für alle da
Odpovědět
Yop, nedávno sa to stalo, keď som si priamo na nástenke 5 minút pred tým filmom vyhliadol, že ho budú dnes dávať. A napokon nič, miesto toho išli len Directors Cut Applejackunsure Ale tak aspoň som išiel skorej spať Rainbowlaugh

Už ste sa niekedy ohadzovali blatom?
"It does not matter where you go and what you study, what matters most is what you share with yourself and the world." Princess Twilight Sparkle
"I wanted to remind you that through hard times, one of the greatest gifts you can give is letting your light shine for others." Princess Celestia
"Nech se bráti proudem mysli, tam kde řeka snů do reality se vlévá a nech své oči utrápené, plně otevřené a hleď na krásu té hvězdy šesticípé" Drake Damage
"No you can't give up your laughter 'cause you're scared of a little pain." Autumn Blaze
Odpovědět

Už jste někdy hodili po někom svuj mobil?
Everyone is a mirror that reflects how the world treat them~ Bronya
Liebe ist für alle da
Odpovědět
Asi nie Rainbowlaugh
Už si sa niekedy hadal sam zo sebou Rainbowlaugh
Odoslane pomocou morzeovky a  prijate pomoc sonaru
don't be a retard.be a king ? think not Why be a king when you can be a god
♕Pinkie L♥vers♕
Ajsmug  CowponyAJ 
Odpovědět
yep, to je když jedna neotaku osobnost se hádá s uchylnou dvojsmyslnou osobností a nebo se hádá s otaku osobností Rainbowlaugh
už jste někdy vynechali otazku? Rainbowlaugh
Everyone is a mirror that reflects how the world treat them~ Bronya
Liebe ist für alle da
Odpovědět
Áno, ale to by som nebol ja, aby som to hneď nenapravil Ajsmug

Už ste niekedy toľko rozmýšľali, že vám z toho išla prasknúť hlava?
"It does not matter where you go and what you study, what matters most is what you share with yourself and the world." Princess Twilight Sparkle
"I wanted to remind you that through hard times, one of the greatest gifts you can give is letting your light shine for others." Princess Celestia
"Nech se bráti proudem mysli, tam kde řeka snů do reality se vlévá a nech své oči utrápené, plně otevřené a hleď na krásu té hvězdy šesticípé" Drake Damage
"No you can't give up your laughter 'cause you're scared of a little pain." Autumn Blaze
Odpovědět
Bohužel ne ale hlava už mi jednou málem praskla. Bohužel, moc velkej flegmatik na to aby mě to zajímalo.

Už si někdy přemýšlel o tom se jít projít ale byla už moc tma a pozdě?
☭RIP Srp a kladivo 2016-2016☭


(nejlepší Teamspeak co existuje. IP: chochrun.eu... a taky mám rád kočky)
Odpovědět
tisíckrát
už jsi někdy se zamiloval do fiktivní postavy?
Everyone is a mirror that reflects how the world treat them~ Bronya
Liebe ist für alle da
Odpovědět
Bejvávaly takové ty Someonovské časy kdy sem fanaticky pobíhal kolem s nožem a řezal každého kdo se na fluttershy jen podíval. Ach, to byly časy. Třetí serie ani nebyla venku. Rainbowlaugh.... never more.

Už si někdy litoval minulosti?
☭RIP Srp a kladivo 2016-2016☭


(nejlepší Teamspeak co existuje. IP: chochrun.eu... a taky mám rád kočky)
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)