Hodnocení tématu:
  • 20 Hlas(ů) - 3.85 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Už jsi někdy ...?
Zatial nie a ani som pri mori ešte nebol
Už si niekedy liezol po lane alebo po retaze ale zachitil sa nohamy o lano a bol si dole hlavou ( ja som to urobil na tyčke nie striptér nie som Rainbowlaugh)
Odoslane pomocou morzeovky a  prijate pomoc sonaru
don't be a retard.be a king ? think not Why be a king when you can be a god
♕Pinkie L♥vers♕
Ajsmug  CowponyAJ 
Odpovědět
nie Rainbowlaugh

uz si se nekdy prevlekal za opacne pohlavi? Pinkiesmile
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
Jistěže, převlečení za chlapa je pro mě velice uklidňující a vlastně jsem tak přežila lesárnu  Ajsmug

Otázka pokračuje Trollestia
- Nevytvářej si domněnky - Nezraňuj slovem - Buď sám sebou - Uč se milovat život i sebe sama -
Reklamááá!  
Moje písmotvorba zdeEresielin svět 
A malůvkotvorba tu: Eresielina čmrkárna
Odpovědět
ono som nemal oblečene nič len som skušal ako sa chodí na vysokých opätkoch Rainbowlaugh
pokračuje otaska (nechce sa mi vymyslieť novu Rainbowlaugh )
Odoslane pomocou morzeovky a  prijate pomoc sonaru
don't be a retard.be a king ? think not Why be a king when you can be a god
♕Pinkie L♥vers♕
Ajsmug  CowponyAJ 
Odpovědět
Zo srandy som skúšal podprdu, ale to na chate jednej. Ostatní sa tiež zhovadili, takže keď sa zhovadia všetci, tak mi je to jedno Rainbowlaugh No v súkromí som skúšal podpätky....a išlo to, ale pssst Rainbowderp

A otázka pokračuje, je celkom vďačná, že kto sa prizná, najmä chlapi Rainbowlaugh
"It does not matter where you go and what you study, what matters most is what you share with yourself and the world." Princess Twilight Sparkle
"I wanted to remind you that through hard times, one of the greatest gifts you can give is letting your light shine for others." Princess Celestia
"Nech se bráti proudem mysli, tam kde řeka snů do reality se vlévá a nech své oči utrápené, plně otevřené a hleď na krásu té hvězdy šesticípé" Drake Damage
"No you can't give up your laughter 'cause you're scared of a little pain." Autumn Blaze
Odpovědět
já ne, ja nedělám crossdressing,
otazka pokračuje s dodatkem a komu se to líbilo (takže to zní: už jste se někdy převlíkali za opačné pohlaví a líbilo se vám to?) (P.S tahle otazka je teda užasná Rainbowlaugh děkujem máco)
Everyone is a mirror that reflects how the world treat them~ Bronya
Liebe ist für alle da
Odpovědět
jo na jedno maskarni sem se prevlikl za prosititutku (minisukne, silonky, kabelka, mekeup) - a libilo se mi to pripadal sem si sexy Rainbowlaugh

otazka pokracuje Pinkiesmile
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
(LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL)
iie
pokračujem dál Rainbowlaugh
Everyone is a mirror that reflects how the world treat them~ Bronya
Liebe ist für alle da
Odpovědět
Takže úprimne? Chodenie v tých šteklách sa mi páčilo...asi zato, že mi aj išlo Rainbowlaugh

Už ste niekedy niekomu vyhlásili vojnu?
"It does not matter where you go and what you study, what matters most is what you share with yourself and the world." Princess Twilight Sparkle
"I wanted to remind you that through hard times, one of the greatest gifts you can give is letting your light shine for others." Princess Celestia
"Nech se bráti proudem mysli, tam kde řeka snů do reality se vlévá a nech své oči utrápené, plně otevřené a hleď na krásu té hvězdy šesticípé" Drake Damage
"No you can't give up your laughter 'cause you're scared of a little pain." Autumn Blaze
Odpovědět
spíše valku a ano
už jste si někdy popletli hry tu na bronies?
Everyone is a mirror that reflects how the world treat them~ Bronya
Liebe ist für alle da
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 3 host(ů)