Hodnocení tématu:
  • 7 Hlas(ů) - 3.57 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co kdyby...?
vemu můj mobil, hodim tu cihlu po něm a asi by jaksi umřel (prej to bolí když hodim mim mobilem, vyzkoušeno, ta holka řikala že jí bolí břicho od toho) či vemu něco dalšího a začnu to po něm házet Rainbowlaugh (P.S noooo dala sem to do googlu a bylo tam nějaký monstrum tak snad sem se nespletla Twilightblush )

Co kdyby všechny postavy z anime/mlp/filmů/pohádek/serialů najednou objevili na naší planetě?
Everyone is a mirror that reflects how the world treat them~ Bronya
Liebe ist für alle da
Odpovědět
(windigovia boli aj v MLP a títo boli akísi zimní duchovia, takže mobil darmo budeš hádzať, keby to bola aj stará Nokia 3310 Rainbowlaugh )
No mohli by sa hlavne poníci objaviť a dať to tu do poriadku. Lebo keby sa tu zjavia aj Goauldi a takáto háveď, tak zbohom rodina. Ale možno napokon by aj tých usadil niekto ako Discord Rainbowlaugh

Čo keby väčšina ľudí začne vidieť MLP v lepšom svetle vďaka tej kinopremiére?
Bow to the Princess!
Odpovědět
tak brony tady brony zde brony everywhere Rainbowlaugh
Co kdyby nikdy nic nezrušili ? (třeba řekli by příklad: novej film tak by ho nemohli zrůšit)
Everyone is a mirror that reflects how the world treat them~ Bronya
Liebe ist für alle da
Odpovědět
tak mozna par studii zkrachje, nebo bude par novych klutovnich veci...

co kdyby ti tvuj nejoblibenejsi ponik pri setkani rekl, ze se mu nelibis a nic k tobe neciti?
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
tak bych se ji zeptala proč, ale pochybuju že by mi to fluttershy řekla Rainbowlaugh, ale nijak bych nad tim nesmutnila
Co kdyby všechny plyšáky co máte doma by oživli?
Everyone is a mirror that reflects how the world treat them~ Bronya
Liebe ist für alle da
Odpovědět
Tak mám zoo Rainbowlaugh

Co kdyby vás ve škole učily princezny?
if it doesn't burn a little, then what's the point of playing with fire?
Odpovědět
tak bych se toho moc nenaucil Rainbowlaugh


co kdyby na velikonoce chodily koledovat holky?
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
tak u nás se nic nezmění,. . . u nás totiž nikdo koledovat nechodí

co kdybyste měli možnost se kouknout do budoucnosti?
Everyone is a mirror that reflects how the world treat them~ Bronya
Liebe ist für alle da
Odpovědět
štartujem DeLorean hneďka Rainbowlaugh Aj keď všeobecne platí a to zaznelo aj vo filme, že "nikto by nemal poznať svoju budúcnosť."

Čo keby na vás zaútočí roj včiel?
Bow to the Princess!
Odpovědět
Neviem čo bi so urobil
Už si nekedy vyliezol na strechu a užíval si vieror ktory fukal (fajn pocit to je )
Odoslane pomocou morzeovky a  prijate pomoc sonaru
don't be a retard.be a king ? think not Why be a king when you can be a god
♕Pinkie L♥vers♕
Ajsmug  CowponyAJ 
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)