30.05.2017, 13:39
Máš ban, lebo Satan bol Sokar.
Bow to the Princess!
|
Máš BAN !!
|
|
30.05.2017, 14:27
máš ban protože je mi jedno kdo byl satan, ale nikdy satanovi neodpustim že vymyslel fyziku a matiku!
Everyone is a mirror that reflects how the world treat them~ Bronya
Liebe ist für alle da
30.05.2017, 14:38
mas BAN protoze to vymyslel Buh
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack
Moje literární tvorba Love and Tolerate
30.05.2017, 14:41
Máš BAN, protože Satan je Lucifer a Lucifer býval anděl, takže máte oba pravdu
♥grey as the moon and soul of its owner blue as the coat and eyes of a loner♥ ♥Why would a rose grow where nopony can see Like a rose without thorns is how i feel♥ ♥With smile like ripest apple you have ever seen And eyes like meadow of emerald sheen truly lost i have only been in those eyes so serene♥ How are we to explain that We are not lonely to somepony who craves company?
Poems of Moon
30.05.2017, 15:12
mas BAN za teologicke znalosti
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack
Moje literární tvorba Love and Tolerate
30.05.2017, 15:37
MAš ban lebo to slnko ma raz zabije
Odoslane pomocou morzeovky a prijate pomoc sonaru
don't be a retard.be a king ? think not Why be a king when you can be a god ♕Pinkie L♥vers♕ CowponyAJ
30.05.2017, 17:25
Máš ban protože u nás zapršelo a je jen lehké teplo, tak akorad na mikinu
Everyone is a mirror that reflects how the world treat them~ Bronya
Liebe ist für alle da
30.05.2017, 18:19
Máš BAN, protože máš na sobě oblečení
♥grey as the moon and soul of its owner blue as the coat and eyes of a loner♥ ♥Why would a rose grow where nopony can see Like a rose without thorns is how i feel♥ ♥With smile like ripest apple you have ever seen And eyes like meadow of emerald sheen truly lost i have only been in those eyes so serene♥ How are we to explain that We are not lonely to somepony who craves company?
Poems of Moon
30.05.2017, 19:34
Máš ban protpže ty snad doma pobíháš nahá?
Everyone is a mirror that reflects how the world treat them~ Bronya
Liebe ist für alle da
30.05.2017, 20:21
MAš ban keby mal svoj dom bit prečo nie či
Odoslane pomocou morzeovky a prijate pomoc sonaru
don't be a retard.be a king ? think not Why be a king when you can be a god ♕Pinkie L♥vers♕ CowponyAJ |