Příspěvků: 627
Registrován od: Sep 2014
Hodnocení:
40
Tak by to nebolo vôbec dobré, hlavne, ak na zahraničných pony stránkach im reaguješ v slovenčine, takže dat logic.
Čo keby uvidíte v zrkadle za sebou Celestiu?
Bow to the Princess!
Příspěvků: 98
Registrován od: Aug 2015
Hodnocení:
7
Tak jdu do basy třeba na půl roku.
Co kdybych tu třeba půl roku nebyl?
Odesláno z mého Lenovo A7010a48 pomocí Tapatalk
Příspěvků: 133
Registrován od: Jan 2015
Hodnocení:
6
tak bychom byli smutní

Co kdybych opustila na rok anime?
Everyone is a mirror that reflects how the world treat them~ Bronya
Liebe ist für alle da
Příspěvků: 444
Registrován od: Jan 2016
Hodnocení:
6
Soudě ke tvému profilu a všemu co jsem o tobě našel by to byla škoda...
Co kdyby jste se dozvěděli, že svět funguje ve skutečnosti úplně jinak, než vám prezentují media?
Příspěvků: 627
Registrován od: Sep 2014
Hodnocení:
40
Tak by som bral ako znamenie, že som to široko - ďaleko prežil ako jediný. Ešte vlčiaka a prežíval by som ako Will Smith.
Čo keby sa zrazu ocitnete v tej dimenzii, resp. hyperpriestore, kam vie ísť len Celestia a Luna?
Bow to the Princess!