Hodnocení tématu:
  • 7 Hlas(ů) - 3.57 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co kdyby...?
Nejspíš bych měla jinej život než mám ._. Rainbowlaugh

Co kdyby se všechno začalo vyvíjet pozpátku?
if it doesn't burn a little, then what's the point of playing with fire?
Odpovědět
hmmm inspirace z redwarf? bylo by to divný, ale lidstvo by si zvyklo

Co kdyby zabanovaní by se sem znovu na forum vratili?
Everyone is a mirror that reflects how the world treat them~ Bronya
Liebe ist für alle da
Odpovědět
z čeho..?
To by byly davyRainbowlaugh

Co kdyby se Banlist vymazal a jenom by se ukládaly vzpomínky na lidi? ...___...
if it doesn't burn a little, then what's the point of playing with fire?
Odpovědět
z červenýho trpaslíku, ten serial Rainbowlaugh

well, znělo by to aspon líp

Co kdyby bylo o hodně víc RP na forum?
Everyone is a mirror that reflects how the world treat them~ Bronya
Liebe ist für alle da
Odpovědět
Lidi by se vys**li na OT a já bych se nudila Rainbowlaugh

Co kdyby se fórum zrušilo? Rainbowderp
if it doesn't burn a little, then what's the point of playing with fire?
Odpovědět
Šla bych rychle obstárávat kontakty na všechny brony co si ráda povídám s nimi

Co kdyby mlp skončilo?
Everyone is a mirror that reflects how the world treat them~ Bronya
Liebe ist für alle da
Odpovědět
Začlo by něco jinýho Rainbowlaugh

Co kdyby se sešlo celý fórum do posledního bronyho?
if it doesn't burn a little, then what's the point of playing with fire?
Odpovědět
Well tak to se nesplní lebo drake RainbowlaughD. Ale by to awesome

Co kdybych zejtra nemohla mluvit z toho jak jsem řvala dneska? Rainbowlaugh
Everyone is a mirror that reflects how the world treat them~ Bronya
Liebe ist für alle da
Odpovědět
No tak to prečkáš a zatiaľ sa aj ukľudníš. Napríklad aj pri nejakej tej meditácii Ajsmug

Čo keby v trónnej sieni (s narážkou na to, že sa to bude dobre ozývať), keď tam nebude Celestia ani nikto by som pustil z mobilu americký rap?
Bow to the Princess!
Odpovědět
Přišla bych to vypnout a zmlátit tě, protože nesnáším rap Rainbowlaugh

Co kdyby měsíc svítil jako Slunce a naopak?
if it doesn't burn a little, then what's the point of playing with fire?
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)