Příspěvků: 1 975
Registrován od: Dec 2011
Hodnocení:
52
Mám několik dotazů.
Plánuje se sopečná cesta z Prahy a zpět?
Pojede někdo autem z Prahy?
Má někdo volné místo na přespán?
Příspěvků: 553
Registrován od: Aug 2016
Hodnocení:
24
Přijel bych jen na sobotu asi, ale vzal by mě někdo do party nebo tak něco? Vsichni bronici co znam nebydli u Brna :c Nechcu být lonely pony :c
Příspěvků: 1 738
Registrován od: Dec 2012
Hodnocení:
175
Jop. V sobotu bude probíhat týmová hra po Brně, takže socializaci neujdeš.
Příspěvků: 553
Registrován od: Aug 2016
Hodnocení:
24
A jak dlouho trvá to 17:00-Vyhlášení výsledků kvízu? stihnu do 19:49 byt na hl nadrazi?
(a asi bych mozna prijel i druhej den na ten piknik, to ještě nevím iii, do přihlášky jsem dal jen 1 den)
Příspěvků: 177
Registrován od: Dec 2015
Hodnocení:
30
Pravděpodobně by to trvalo cca 30 minut. Nedělní piknik, vzhledem k počasí, není jistý, i kdyby ale nevyšel, bude za něj určitě náhradní program.
Whoo-hoo! I win again!
Can't hear ya. I'm asleep.
You're...going to LOVE ME!
Whoa! Dude, that's creepy.
It needs to be about 20% cooler.
Afraid to get dirty?!
All the ponies in this town are crazy!
Příspěvků: 1 154
Registrován od: Feb 2013
Hodnocení:
31
Já, Krajkhour a Blesk pojedeme RegiJetem v 17:00 z Prahy. Discordian nám přislíbil ubytování. Už se na vás moc těšíme!
Love and Tolerate není hloupost.
723462958
vanamartincz@gmail.com