Hodnocení tématu:
  • 9 Hlas(ů) - 4.56 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Scuky v Brně
http://www.ignisbrunensis.cz
Život je jako tetris, pokud zapadneš, zmizíš.  Twilightsmile
Odpovědět
Menší fotka z kinového srazu :p Pinkiehappy
[Obrázek: SM4zxk8.jpg]
Cuteness, ponies, kittens, animals, plushies, friendship, hugs, positivity, happiness Flutterryay
Odpovědět
Slíbené informace k sobotnímu srazu.

Program:

Sraz na nádraží - 12:30
Sraz bude uvnitř budovy u schodů, odkud se přesuneme na LG.

Lasergame - 13:00
Rezervovány jsou 2 hry ve 13:00 a 13:20.
Studenti 85 Kč, dospělí 99 Kč

Od 14:00 budu v Utopii.

Společné posezení - 16:00
Budeme v pivnici Pegas (ulice Jiráskova, ne Jakubská)
Vzhledem k tomu, že pivnice otvírá až v 16:00, si sedneme někam do parku, vlastí občerstvení vítáno.

Ohňostroj - 22:30
Závěrečný ohňostroj Ignis Brunensis na Špilberku
Dejte vědět odkud byste chtěli ohňostroj sledovat.
Whoo-hoo! I win again!
Can't hear ya. I'm asleep. 
You're...going to LOVE ME! 
Whoa! Dude, that's creepy.
It needs to be about 20% cooler.
Afraid to get dirty?!
All the ponies in this town are crazy!


Odpovědět
Dorazím, ale až kolem půl deváté. Twilightoops
EDIT: Ale na ohňostroj půjdu. Pinkiesmile

200. příspěvek, yay.
Steam Bluesky Twitter DeviantArt
Discord (nettysfall)

Navštěvuji srazy převážně v Brně, ale když se mi chce, zajedu i jinam. Rád cestuji.


Odpovědět
Dojdu, ale taky později, asi až na těch 16:00 snad

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
Odpovědět
Předběžně mohu říct, že dorazím Pinkiesmile









Odpovědět
Ano! Pinkiehappy
Cuteness, ponies, kittens, animals, plushies, friendship, hugs, positivity, happiness Flutterryay
Odpovědět
Eyap  Derpytongue2

Byla by možnost u někoho v Brně přespat?
Gun Pony 
But where are you, I need you here, Though things won't be the same I fear, You'll see what's left of me, It's not enough to give it all

Odpovědět
Vzhledem k tomu, že dorazím buď krátce před 11. anebo před 1. hodinou – pokud nebude vlak mít zpoždění – tak se potkáme někde u toho LG po třinácté hodince. Ale hrát nehodlám. Pinkiesmile

Nevím, jak s ohňostrojem, jestli půjdu nebo ne. Uvidím, až na místě.
Odpovědět
Já přijdu jenom na ten sraz v pivnici Pegas.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)