Hodnocení tématu:
  • 3 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hromadné sledování prvních epizod třetí série, Praha
Přijdu tam s mladším bráchou, takže na něj buďte všichni milí. V případě, že by na něj byl někdo hnusný, tak za sebe neručím, jsem opatrovnický typ Twilightsmile
"You want dubbing quallity? Bah! It´s the quantity what earns money!"


Odpovědět
Já taky doufám, že nebudou žádné konflikty a budou tam jen pohodoví lidi.
[19.2.2012 20:06:21] : Jsem dneska zkouknul první epizodu My Little Pony: FiM
[19.2.2012 20:06:53] : Fluttershy je best

OC přepracováno od bloodorangepancakes
Odpovědět
(10.11.2012, 11:08)Wonderbolt Napsal(a): Nedorazim. Srazila mě chripka. Twilightoops

A to se na tebe Celestie tolik těšila Pinkiesad2

Odpovědět
(10.11.2012, 15:00)Tuxik Napsal(a): Přijdu tam s mladším bráchou, takže na něj buďte všichni milí. V případě, že by na něj byl někdo hnusný, tak za sebe neručím, jsem opatrovnický typ Twilightsmile
Rainbowlaugh Rainbowlaugh


Docela se těším. Konečně taky uvidím jiné lidi, než ty, které potkávám doma a ve škole. Twilightsmile
Odpovědět
Vím, že je to na poslední chvíli, ale nemohl by se mnou dorazit i kamarád?
Odpovědět
Já si myslím že ano, ať je sranda Pinkiesmile Taky sebou beru pár lidí které kromě mě nikdo nezná Pinkiehappy Dokonce nejsou ani z fóra, ale poníky mají rádi a jsou v pohodě Rainbowlaugh
Hint #1: Pravidla jsou kámoš, ne žrádlo Ajsmug
Spoilers!
Odpovědět
Nádherná sešlost... musím říct, že v životě jsem se tak dobře nebavil... bylo to super celou tu dobu Pinkiesmile ... by sem někdo měl hodit ty fotky co tam pořídili Pinkiesmile
Alone in the dark.
Nopony to ask me.
Nopony to be with me.
Nopony to stop me...nopony to safe me from myself...
Odpovědět
Kromě sledování MLP, bych snad dodal ještě pár věcí, které za to stály. Prostě moment, kdy do Tečky přišel Pajzl převlečený za Santu (teda měl jen christmas čepici a santa vous Pinkiehappy ) s pytlem plný dárků, které samozřejmě dostávali jen hodní bronies Rainbowlaugh - naprosto perfektní okamžik.

A taky se tam dostavil i Damael, kterého jsem musel spolu s Manďákem pořádně obejmout Rainbowlaugh Je to vcelku zajímavá osoba Twilightsmile A chudák Wonderbolt se na něj tak těšil Rainbowlaugh
"You want dubbing quallity? Bah! It´s the quantity what earns money!"


Odpovědět
no to si delate srandu? Twilightoops Damael? NEEEE!!! to je naschval!
Odpovědět
Tam byl i Damael?! fakt? kterej to byl? Rainbowlaugh ...btw by jsme mohli vzít tu společnou fotku a pojmenovat se na ní... ať je pro ty co neznají podle tváří snažší zjistit s kým ten večer vůbec kecal Rainbowlaugh
Alone in the dark.
Nopony to ask me.
Nopony to be with me.
Nopony to stop me...nopony to safe me from myself...
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)