Hodnocení tématu:
  • 13 Hlas(ů) - 3.92 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bitva o kopec
Po převléknutí a poté co jsem si udělal nové kakao koupil jsem dům blízko kopce a sledoval co tam děláš. Ty jsi si mě všiml a šel jsi mě žalovat ze Špionáže. Mezitím jsem kopec zabral a dopíjel kakao.
Zdravím všechny kocourky a kočičky Flutterryay

V zajetí předsudků, láska uvadá.
Hledáme rozdílné, namísto sjednocení.
Vlastní tíha zas na nás dopadá.
Je tolik smutných oči, v té naší zemi.
Odpovědět
Než jsem odešel nechal jsem na kopci plechovku s projímadlem nadepsanou "cukr". Jelikož sis chtěl osladit život,tak jsem tě cestou zpátky uviděl jak velmi rychle zdrháž z kopce po směru šipek s nápisem "WC",které,ale vedou přímo k sídlu protišpionážní jednotky FBI.A já si beru kopec.
Odpovědět
Cestou ke kopci jsem náhodou narazil na Velkou medvědici. Když si jí uviděl, pro změnu jsi si šel měnit kalhoty ty. Kopec je můj.
Just a random pony with muffins!
Odpovědět
Mědvědice se do tebe zamilovala a to byl pro tebe velký problém,protože ses jí nemohl zbavit,takže jsi zoufale utíkal kam až to šlo.Já si mezitím vzal nový trenky,na kalhoty jsem se vy****,protože stejně bylo vedro a zabral jsem si kopec a budu ho pronajímat za 1 000 000 000 bitů na minutu.
Odpovědět
Já přijel na růžovém koni, který ale nebyl poník, a proto jsem ti ho tam nechal. Ty jsi se zbláznil a utíkal vyfotit pár vojenských staveb na řeckých ostrovech aby jsi následně obviněn ze špionáže. Zabral jsem si kopec, všechny tvoje věci zničil a žil jsem sladký život Rainbowlaugh
Zdravím všechny kocourky a kočičky Flutterryay

V zajetí předsudků, láska uvadá.
Hledáme rozdílné, namísto sjednocení.
Vlastní tíha zas na nás dopadá.
Je tolik smutných oči, v té naší zemi.
Odpovědět
Medvědici naštěstí zpracovala Twi, já se mezitím dostal do tvých snů a vložil ti myšlenku. A to takovou že opustíš kopec a půjdeš najít medvědici. Já se zatím vracím na kopec.
Just a random pony with muffins!
Odpovědět
Hmm.. Someone je zpět. S novou myšlenkou do života... Doufám.. Bez těch blbostí.. Co jsem dělal dříve.... But anyway. Začnu jinak... Zaplatil jsem empíkovi kauci a společně tě vyhodili z kopce... Rainbowlaugh poté jsem se vrátil ke fluttershy... A k sebezlepšování...
Ne, ne, ne a ještě jednou NE.
Odpovědět
Doniesol som vám tam rómov z Luníka IX , oni ti to tam všetko ukradli a ty si s plačom odišiel . Hrad aj armáda rómov je moja Rainbowlaugh
Odpovědět
Přes noc jsem umístil po celé cestě od kopce až na měsíc šipky s nápisem "měď",takže ráno jsi byl bez armády a když jsi mě viděl přicházet,tak jsi radši sám utekl.a kopec je můj:p
Odpovědět
Takže kopec je tvoj . Armádu maš. ttým pádom si vyhral.ALE až kým nedošli mimozemšťania a neuniesli ťa aj tvoju armádu Rainbowlaugh A kopec je zase môj Ajsmug
Sound like it´s Staaaaamin´ Up time!
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)