Ahojte založil sem toto téma proto abysme věděli co Byste si vybrali 
Kde byste chtěli žít klidně napište jestli sám nebo s někým
(
)
(Equestrie)

Kde byste chtěli žít klidně napište jestli sám nebo s někým
(
)(Equestrie)
| Anketa: Canterlor,Cloudscale nebo ponyville Nemáte dostatečná oprávnění, abyste mohl(a) hlasovat v této anketě. |
|||
| Canterlot | 42 | 17.28% | |
| PonyVille | 141 | 58.02% | |
| CloudScale | 60 | 24.69% | |
| Celkem | 243 hlas(ů) | 100% | |
| * Hlasoval(a) jste pro tuto možnost. | [Zobrazit výsledky] |
|
Canterlot,Cloudscale nebo PonyVille ?
|
|
Ahojte založil sem toto téma proto abysme věděli co Byste si vybrali
![]() Kde byste chtěli žít klidně napište jestli sám nebo s někým ( )(Equestrie)
24.11.2012, 23:34
Jednoznačně v Ponyville, pokud možno na Sweet Apple Acres (pro ty, kdo to ještě neví, I vote for AppleJack, everytime, everywhere!)
24.11.2012, 23:46
Canterlot, se Spikem pěkně pod dohledem Celestie. Akorát místo friendship bychom studovali love
You didn't choose the thug life. And the thug life didn't choose you either.
It's no problem for me, but it's a problem for you.
24.11.2012, 23:51
Ponyville. Cloudsdale je kruté místo, kde slabí letci sklízejí posměch.
24.11.2012, 23:55
Everfree forest se nepočítá? I když to je na Vlče až moc děsivé místo, takže bych nejradši bylo asi někde na okraji Ponyville
25.11.2012, 00:01
Ponyville, ideálně blízko knihovny...
25.11.2012, 00:01
Ponyville, nohama vždy na zemi. Není moc velké, nemám rád velká města. Žil bych někde na okraji, v chaloupce, tam by mi asi nic nechybělo.
Yeah, I stumble in here from time to time.
25.11.2012, 00:03
Já bych si jako věčina z vás vybral PonyVille
25.11.2012, 00:14
Nejlíp z celý Equestrie vypadá Ponyville. A to i když preferuju pegase. Žádný velký město nebo Canterlot, plnej povrchních poníků, nepřipadá v úvahu. Zajímavou variantou by byl i život v nějakém lese, ale ne v tom Everfree
![]()
Brahmavihára – buddhistické L&T
„Maybe next time you will take a second look
ENTP | Ask me and not judge the cover of the book“ – Zecora ![]()
25.11.2012, 00:28
Z vyberu.. Canterlot, protoze neustale by se tam neco delo, je to mesto, vselijake vecirky, party atd.. zivot na urovni ale jednorozec se holt musi tez prizpusobit spolecnosti..
Z mapy.. Baltimare - primorske, teple klima, zasoba sladke vody vedle reky, blizko k dalsimu mestu (Filly Delphia), pristav, mnoho prilezitosti na prace a dobra ekonomika, urcite mnoho vyziti pro zabavu! =) |
|
|