Anketa: Přijdu na karaoke, když mi vyjde termín?
Nemáte dostatečná oprávnění, abyste mohl(a) hlasovat v této anketě.
Jasně a budu zpívat (ale ne sám, to se bojím)
63.64%
35 63.64%
Jasně, ale nebudu zpívat (protože se stydím)
20.00%
11 20.00%
Jasně a rád pomůžu s přípravou a tímto posílám Lyrel soukromou yprávu a hlásím se ke karaoke týmu.
16.36%
9 16.36%
Celkem 55 hlas(ů) 100%
* Hlasoval(a) jste pro tuto možnost. [Zobrazit výsledky]

Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
-ZIMNÍ KARAOKE MLP PÁRTY V PRAZE-
Já myslím, že je hlavně potřeba, abyste se všichni chovali přiměřeně tomu, jak velká akce to je. Je potřeba být ohleduplný nejen k prostoru, ale i obsluze a ostatním.
Ostrov sama pro sebe
Odpovědět
>drama
>mfw
[Obrázek: 44.jpg]
Odpovědět
Těšíme se Cutlynxi, už aby to bylo. Pak se nebudeme muset táhnout na nocleh přes půl prahy Rainbowlaugh
Odpovědět
Zdravím, chtěl jsem se zeptat jestli by byl někdo tak hodný a počkal na mě někde v metře v Praze. Nevím jak se dostat na sraz, protože to v Praze aktuálně moc neznám a mám hroznej orientační smysl. Někomu ochotnému rád zaplatím pivko/něco v podobné ceně (protože jsem chudej Pinkiesad2).

Předem kdyžtak díky. Twilightblush
“Ultimately, Fluttershy killed us all.” - Steelhooves

“You say that they’ll either kill me or I’ll give up.  Well they’re going to have to fucking kill me, because their world is a lie and I will not give up.  Ever!” - Littlepip

Ptejte se mě! Twilightsmile
Odpovědět
My už jsme se domlouvali ne? Jak jsem řekl, když dorazíš na Anděl, tak tě odtamtud klidně odvedu. Twilightsmile
Btw. v kolik tak vidíš čas příjezdu?
"You want dubbing quallity? Bah! It´s the quantity what earns money!"


Odpovědět
Fingusa - budu hromadně nabírat lidi ze stanice metra Anděl Pinkiesmile Budu tam v pět, odtamtud je to jen kousek Pinkiesmile Domluvím se s Lyrel a dáme info do prvního postu Pinkiesmile
Hint #1: Pravidla jsou kámoš, ne žrádlo Ajsmug
Spoilers!
Odpovědět
hele počkaly byste na mě dyžtak? já doufám, že se tam dostanu kolem té páté, ale budu vyjíždět po čtvrtý z Hostivaře, takže se můžu zaseknout někde v provozu
Odpovědět
Umm teďkon jsou zase 2 lidi co by mě vzali Rainbowderp. Umm, já nevím někdo si mě vemte Pinkiesad2. Ale jsem všem strašně vděčnej. A v kolik? No nevím mě to je celkem jedno, dokážu se tam nějak dostat kdykoliv. Od nás to jede každé 2 hodiny a přijet o hodku dřív nebo pozdíš není problém.
“Ultimately, Fluttershy killed us all.” - Steelhooves

“You say that they’ll either kill me or I’ll give up.  Well they’re going to have to fucking kill me, because their world is a lie and I will not give up.  Ever!” - Littlepip

Ptejte se mě! Twilightsmile
Odpovědět
Hromadný pochod od stanice metra Anděl -> Tečka s Corwinem
Pro ty kdo se v Praze nevyznají - přijeďte na stanici metra Anděl (žlutá trasa). Vylezte z metra a rozhlédněte se - na obou stranách jsou jezdící schody. Jedny jsou rovné, druhé jsou lehce natočené (jde to vidět odkudkoliv). V 17:00 budu stát pod těmi natočenými schody. Poznáte mě celkem jednoduše - 190 cm, lehká nadváha, kožená bunda, krátké vlasy. Foto.. Budu stát kousek od schodů, opírat se o stěnu a hledat v davu lidi co mě hledají Pinkiesmile Odcházet budeme přibližně deset minut po celé, aby měli všichni čas dorazit. Na Andělu budu pár minut předem. Pro případ potíží můj telefon: [spoiler: 723 792 082].
Hint #1: Pravidla jsou kámoš, ne žrádlo Ajsmug
Spoilers!
Odpovědět
(03.12.2012, 22:18)Tuxik Napsal(a): My už jsme se domlouvali ne? Jak jsem řekl, když dorazíš na Anděl, tak tě odtamtud klidně odvedu. Twilightsmile
Btw. v kolik tak vidíš čas příjezdu?

Hele, a co kdybysme se sešli rovnou i s touhletou grupou? Čím víc tím líp ne? Aspoň se tam ztratím a nikomu nebudu překážet Twilightsmile.
“Ultimately, Fluttershy killed us all.” - Steelhooves

“You say that they’ll either kill me or I’ll give up.  Well they’re going to have to fucking kill me, because their world is a lie and I will not give up.  Ever!” - Littlepip

Ptejte se mě! Twilightsmile
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)