Hodnocení tématu:
  • 13 Hlas(ů) - 3.92 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bitva o kopec
nevím jak se to stalo ale jsem v silent hill Rainbowderp naštěstí v kostele s Derpy se kterou se znažímě něco vymyslet Derpyderp1 nakonec jsem se svezli na velkém piramydehead protože miluje muffiny boužel mu Derpy už nechtěla dát ani jeden tak nás se zuřivosti vodpálil až na kopec a ktomů se mu utrhla čepel z ruky která
odřízla kousek kopce takže tys odleděl s kusem kopcem a my si s Derpy udělali továrnu na muffiny na kopci
spike NOO WERE GOING TOO BE GRINDED UP INTO RAINBOWS !!! spike NOO
Odpovědět
Ale vrchol kopce mám pořád já a ten je hlavní MuhehePinkiecrazy
Odpovědět
ale i s čepelí takže si pro ní příde piramydehead Pinkiecrazy a nám zatím vyroste vršek Rainbowkiss
spike NOO WERE GOING TOO BE GRINDED UP INTO RAINBOWS !!! spike NOO
Odpovědět
Hmm... Nebudu sem pořád štvát armádu. Počkám si až na kopci bude bojeschopný nepřítel. A jelikož mám rád muffiny a Derpy, tak nezaútočím.
Ne, ne, ne a ještě jednou NE.
Odpovědět
boužel se nakopci nudím tak si du do Wallmartu s Derpy protože tam maj muffini za pět centů Pinkiegasp
spike NOO WERE GOING TOO BE GRINDED UP INTO RAINBOWS !!! spike NOO
Odpovědět
Mezitím ti nepozorovaně nasazuju na kopec Dolana s Krutečkem
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
Du tě zastavit Twilightangry2 počkat Rainbowderp ......... tablet za 10 dolarů to musím mít zatím tam posílám Derpy ta na ně hodí obří plenu RainbowlaughRainbowlaughRainbowkissRainbowwild
spike NOO WERE GOING TOO BE GRINDED UP INTO RAINBOWS !!! spike NOO
Odpovědět
Ballonnn pls
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
ono se to zase rozjelo? Pinkiesmile je mi jedno kdo vlastní kopec, pošlu tam bandu obrů ze skyrimu a zahrajete si na pegase až vás praští kyjem Rainbowlaugh
Vorsicht! Grenate!
Odpovědět
AC-130U to tam procistila. Vlastnim kopec.
Ne, ne, ne a ještě jednou NE.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)