Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Čundráci u bronies aneb pojďme kempovat s poníky
#61
ok kdo mi ukaze teoreticke a prakticke znalosti ten bude moct mit zbran uz se to zacnu ucit Ajsmug
Just Treach, nothing special.  Facehoof
Odpovědět
#62
panebože, nechcete vědět, co jsem omylem přečetla v názvu téhle místnosti Rainbowlaugh Rainbowlaugh Rainbowlaugh
Ostrov sama pro sebe
Odpovědět
#63
co co povidej prosim Pinkiesad2
Just Treach, nothing special.  Facehoof
Odpovědět
#64
Teoretické znalosti... To jako nechmatej na spoušť pokud se nechystáš v příštím okamžiku vystřelit, frajerské zasouvání pistole do pouzdra/za opasek už stálo palec u nohy/mužství i větší frajery než jsi ty a dívání se do hlavně může mít špatný vliv na tvůj účes?

Lyrel: Klid, já to tam čtu pokaždé když tenhle thread vidím.
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
#65
na miste budou zodpovezeny vsechny vase dotazy Ajsmug
Just Treach, nothing special.  Facehoof
Odpovědět
#66
Pokud to vyjde jel bych taky :-D je to celkem daleko

K tem zbranim
Kdokoliv kdo se jen pokusí naznačit sebevražedné sklony bych nedal do ruky ani vidličku... a nemyslim si ze je mezi mladsima tady nekdo kdo by se zbranema umel rozume zachazet Ajsmug
Odpovědět
#67
Musí nám to vyjít, musíme to zorganizovat Twilightsmile
Vorsicht! Grenate!
Odpovědět
#68
Ušlo mi něco? Co tu blbnete se zbraněma?
Odpovědět
#69
Radmen: To víš... Eldaři a jejich nedůvěra k mladším rasám
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
#70
Podle mě ani some by neměl mít zbraň ! Nikdo.
Pravou jedinou ten, kdo má zbroják, a max. dva lidi. Zbytek ... jestli budu mít kuličku v prdeli, vy jí budete mít na nepříjemnějším místě.
Spoluzakladatel a druhý člen ANfWF
Pravda, bronies nebudou kompletní bez Dumbasse. Jako blázen a nepředvídatelné jako on, nikdy podceňovat dovednosti "Dumbass"! Nikdy nevíte, co se může stát ...
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)