Hodnocení tématu:
  • 30 Hlas(ů) - 4.73 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vlče tvoří
Nádhera...co dodat...Máš můj obdiv Twilightsmile Flutterryay
Zdravím všechny kocourky a kočičky Flutterryay

V zajetí předsudků, láska uvadá.
Hledáme rozdílné, namísto sjednocení.
Vlastní tíha zas na nás dopadá.
Je tolik smutných oči, v té naší zemi.
Odpovědět
Nakreslené je to moc hezky,jenom mi to na vánoce přijde nějak málo veseléTwilightoops
Ale umělecky perfektní.
Odpovědět
Málo veselé? awwww gomenne... Pinkiesmile příště dám Pinkie víc do popředí, aby to bylo veselejší Pinkiehappy
Chcete-li vidět více z mé tvorby, najdete ji na mém deviantARTu, FB stránce, Patreonu.
Odpovědět
Já měl spíš na mysli,že Twilight vypadá nějak smutně.A Spike taky není zrovna dvakrát nadšený.
Odpovědět
Twilight má mýt takový ten zamyšlený výraz nad seznamem dárků a Spike je něco jako: bože můj proč to tak hrotí a proč musím furt tahat ty papíry?!
Chcete-li vidět více z mé tvorby, najdete ji na mém deviantARTu, FB stránce, Patreonu.
Odpovědět
A Fluttershy se bojí co na ní vyskočí, Rarity je nesvá z vánočních ponožek, protože jí neladěj k vlasům, a Dash začíná bejt naštvaná, protože se jí nedaří umístit hvězda. Ale jak je znám, tak brzo budou psát Celestii další report o tom, že ani vánoce se nesměj brát moc vážně :-)

Ale jinak je to nádhernej obrázek, jako vždycky, a právě kvůli tomu, že vypadá smutně, jsem se nad nim zastavil na dýl, než u jinejch vánočních přání, kterejch jsou teď všude hromady. Jenom mě trochu překvapuje, že to asi nebyl původní účel.
drunken mantis grabs your ass
Odpovědět
Je to nesmírně krásný obrázek. Děkuji, že jsi nám ho k Vánocům nakreslila Twilightsmile

Odesláno z mého Desire HD pomocí Tapatalk 2

Chcete-li se na něco zeptat, popovídat si anebo poprosit o radu, tak se nebojte a napište mi. Ajsmug

Mé povídky naleznete buď v mém vlákně anebo u mě na OneDrive.
Odpovědět
Jeden poník pro Midnight Shadow Twilightsmile nakreslilo jsem jej víceméně stejně jako jej máš v avataru, protože vlastně o něm nic nevím (doposud nechápu jestli má zavřené, či otevřené oči). Tak snad jsem tam neudělalo něco neodpustitelně hrozného, ale hlavně se mi trošku nepovedlo, aby vypadal jako kluk... Fluttershyouch
[Obrázek: crystal_eye_by_mao_ookaneko-d5otcwn.jpg?1]
Chcete-li vidět více z mé tvorby, najdete ji na mém deviantARTu, FB stránce, Patreonu.
Odpovědět
Krása, opravdu ... krása
Spoluzakladatel a druhý člen ANfWF
Pravda, bronies nebudou kompletní bez Dumbasse. Jako blázen a nepředvídatelné jako on, nikdy podceňovat dovednosti "Dumbass"! Nikdy nevíte, co se může stát ...
Odpovědět
Proč to zní smutně? Fluttershysad
Chcete-li vidět více z mé tvorby, najdete ji na mém deviantARTu, FB stránce, Patreonu.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)