Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 4.75 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vaše pony sbírka...
Moje sbírka
[Obrázek: a53579727.jpg][Obrázek: a53579638.jpg][Obrázek: DaisyDreamsFIMpv_L_collec-jcg.jpg][Obrázek: TealoveFIMpv_L_collec-jcg.jpg]
a jeste Twi a Pinkie Pinkiesmile
Pinkiesmile
---------------------------------------
Koukni se prosím na moje první PMV Pinkiesmile
tady -------- > http://www.youtube.com/watch?v=GDMJfKDb-...e=youtu.be
remake.
Odpovědět
Tak do té tažky se akorát vleze třeba Plyšová Dasie co se prodává v Dračiku nebo Sparkysu Rainbowlaugh
Coolphoto ŽÍT SVŮJ SEN A NEZAPOMÍNAT NA VÍRU JE DŮLEŽITÉ PRO MÉ SRDCE, ALE NESMÍM ZAPOMÍNAT NA POVINNOSTI A TO, ŽE NIKDY NESMÍM PŘEHÁNĚT. djpon3

Pokud ti je život milý, nekoukej na mou MLP sbírku ---> Moje poníkovská kolekce s informacemi o produktech na FB, dávám i rady nebo také pomáhám --->
Odpovědět
Zbierka blindbagov Twilightsmile

   
   
Odpovědět
Kelbesh: Moc pěkná Pinkiesmile jen tá AJ se mi zdá na fotce náká hnědá X'DDD
Coolphoto ŽÍT SVŮJ SEN A NEZAPOMÍNAT NA VÍRU JE DŮLEŽITÉ PRO MÉ SRDCE, ALE NESMÍM ZAPOMÍNAT NA POVINNOSTI A TO, ŽE NIKDY NESMÍM PŘEHÁNĚT. djpon3

Pokud ti je život milý, nekoukej na mou MLP sbírku ---> Moje poníkovská kolekce s informacemi o produktech na FB, dávám i rady nebo také pomáhám --->
Odpovědět
asi je opálená Rainbowlaugh
EDIT: Pardon Twilightblush
Odpovědět
Takže AJ chodí do solárka? :O
Coolphoto ŽÍT SVŮJ SEN A NEZAPOMÍNAT NA VÍRU JE DŮLEŽITÉ PRO MÉ SRDCE, ALE NESMÍM ZAPOMÍNAT NA POVINNOSTI A TO, ŽE NIKDY NESMÍM PŘEHÁNĚT. djpon3

Pokud ti je život milý, nekoukej na mou MLP sbírku ---> Moje poníkovská kolekce s informacemi o produktech na FB, dávám i rady nebo také pomáhám --->
Odpovědět
I kdyz je vtipnost dulezitym aspektem Bronies, bylo by dobre pokud by vlakna urcene k danym vecem nebyla zbytecne zaplnovana komentari ktere se primo nevztahuji na danou fotku/sbirku.

Twilightsmile  READ &  RAVE ! djpon3
Fancy some DA?
Attending in 2018: Friendship Fest, Japan, Festival Fantazie, 7. Zimní Karaoke party
Wielder of the BassCanon Mk.VIII !

CZ/SK bronies z.s.
Odpovědět
Och omlouvám se ^^"
Coolphoto ŽÍT SVŮJ SEN A NEZAPOMÍNAT NA VÍRU JE DŮLEŽITÉ PRO MÉ SRDCE, ALE NESMÍM ZAPOMÍNAT NA POVINNOSTI A TO, ŽE NIKDY NESMÍM PŘEHÁNĚT. djpon3

Pokud ti je život milý, nekoukej na mou MLP sbírku ---> Moje poníkovská kolekce s informacemi o produktech na FB, dávám i rady nebo také pomáhám --->
Odpovědět
Moje sbírka..mám ráda figurky z blindbag ostatní se mi věru vůbec nelíbí (mám na mysli česací a podobné hračky Pinkiehappy
[img][Obrázek: 2hga0ly.jpg][/img]
"Jediné, co vážně ohrožuje dominanci člověka na této planetě, je virus."
Joshua Lederberg, Ph.D, Laureát Nobelovy ceny

"Pošetilý byl ten člověk, jenž postavil svůj dům na písku"

Můj mozek je jako Bermudský trojúhelník. Informace jdou dovnitř, ale pak už je nikdo nikdy nenajde.

Spousta lidí je naživu jen proto, že je nelegální je zabít.
Odpovědět
Už mi chybí jen Apple Family set a budu je mít všechny Rainbowlaugh [Obrázek: odhf6vg.jpg]
Steam Okuste můj skill!
DevArt - Okuste moje "umění"!
FiMfiction - Okuste moje povídky! (Eng only)

LIBSERKER OTP
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)