Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 4.75 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vaše pony sbírka...
Odkud? Prej to dělali před jednou střední školou jako reklamní kampaň... Vybral sis jméno a oni ti udělali "stylovou" nálepku, kerou nalepili na plechovku.
Mimochodem, ta plechovka je stále plná. Twilightsmile
Fluttershy fan Flutterryay...YAY!
Froldův fanklub (Wiki)
DaveL - Vzpomínejme
Odpovědět
Jo jo
[Obrázek: IMG_20130923_220311.jpg]
Fimfiction is love,
Fimfiction is life.
Odpovědět
to je teda božííí Pinkiehappy kde jsi to sehnal? Já to ještě v Čr neviděla Pinkiesmile
Odpovědět
Chybí Fluttershy
Rainbowwild
Odpovědět
podívej se na stranu 46 tam je Pinkiehappy
Odpovědět
Ty Coly jsou fakt husty, skoda ze to nejde udelat.. par jmen bych nasel co bych si nechal udelat Rainbowlaugh

Tak kdyz uz jsem si fotil basscanon a transferoval fotky ohledne Lipska, tak posilam i mensi update me kolekce, zejmena komiksu a pak mych vlastnich custom blindbagu a jineho swaaaze Twilightsmile

Vetsinu komiksu mam u Jamise ale tahle sbirka se mi mezitim tady nejak nahromadila..

Pegasi pohled:
[Obrázek: IMG_0096_zps429d931a.jpg]

Trochu z profilu:
[Obrázek: IMG_0097_zpscd0c64dc.jpg]

Vinyl zdravi! Rainbowlaugh
[Obrázek: IMG_0098_zps39d06456.jpg]

Pridany mince s Fausticornem, Lunou a Celestii od AkiliAmethyst:
[Obrázek: IMG_0099_zps332c1dec.jpg]

Pridana Wet Mane Rarity a Princess Luna..
[Obrázek: IMG_0100_zps5782a4fc.jpg]
Twilightsmile  READ &  RAVE ! djpon3
Fancy some DA?
Attending in 2018: Friendship Fest, Japan, Festival Fantazie, 7. Zimní Karaoke party
Wielder of the BassCanon Mk.VIII !

CZ/SK bronies z.s.
Odpovědět
@loufinek: U naší školy Cocacola měla takovu akci kde rozdávali plechovky. Stačilo si jenom vystát frontu u toho jejich vozu s tiskárnou. A jak napovídám ten text je nálepka.
@Mel: Jak říkám byla to reklamní akce a nebyla jediná. V léte ve velkých městech (Brno, Praha, Ova) na 100% budou i tento rok.
BTW: Bouri byl natolik líný a nedočkavý, že jsem mu ji musel donést až k zubaři. Pinkiehappy
Fimfiction is love,
Fimfiction is life.
Odpovědět
Dávám update: https://www.facebook.com/nikolaryskova94...950&type=3
Rainbowlaugh Nechce se mi to tu zase samostatně postovat tak tu to je zase v odkazu X'DDDD
Coolphoto ŽÍT SVŮJ SEN A NEZAPOMÍNAT NA VÍRU JE DŮLEŽITÉ PRO MÉ SRDCE, ALE NESMÍM ZAPOMÍNAT NA POVINNOSTI A TO, ŽE NIKDY NESMÍM PŘEHÁNĚT. djpon3

Pokud ti je život milý, nekoukej na mou MLP sbírku ---> Moje poníkovská kolekce s informacemi o produktech na FB, dávám i rady nebo také pomáhám --->
Odpovědět
Kdyby bylo něco vidět... dostanu se jen na hlavní stránku (asi stránka uživatele) a dál nic... Twilightoops
Fluttershy fan Flutterryay...YAY!
Froldův fanklub (Wiki)
DaveL - Vzpomínejme
Odpovědět
Zkusila jsem to upravit ^^"" Hehe.... ale mám to jen na složce na FB... Když tak to mohu dát i jinam Pinkiesmile
Coolphoto ŽÍT SVŮJ SEN A NEZAPOMÍNAT NA VÍRU JE DŮLEŽITÉ PRO MÉ SRDCE, ALE NESMÍM ZAPOMÍNAT NA POVINNOSTI A TO, ŽE NIKDY NESMÍM PŘEHÁNĚT. djpon3

Pokud ti je život milý, nekoukej na mou MLP sbírku ---> Moje poníkovská kolekce s informacemi o produktech na FB, dávám i rady nebo také pomáhám --->
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)