Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 4.75 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vaše pony sbírka...
Dneska jsem se nudila a tak jsem přebarvovala poníka. Ještě tělo, vlasy a okamžitě sem dám fotku. Pinkiesmile Rainbowlaugh
Custom...
Trollestia
Odpovědět
(22.05.2014, 20:35)Rivel Arosis Napsal(a): Inu, přišel čas, kdy se i já vám pochlubím se svými poníky.

[Obrázek: DSCF4046.jpg]
[Obrázek: DSCF4047.jpg]

Yaaay~ na tvé výstavce je i můj obrázek Twilightblush to je velice potěšující. Ale ale ta AJ by si zasloužila trochu vykartáčovat, asi tak jako moje Derpy:
[Obrázek: untitled_by_mao_ookaneko-d7lww21.jpg]
[Obrázek: untitled_by_mao_ookaneko-d7lww1q.jpg]
Chcete-li vidět více z mé tvorby, najdete ji na mém deviantARTu, FB stránce, Patreonu.
Odpovědět
ale kdyz budete prebarvovat ponika, naredte si trochu ty acrylky. mam to z vlastni skusenosti.Ajbemused
Trollestia
Odpovědět
Iba Mane 6. A možno aj Zecoru.
Odpovědět
Udělala jsem také dobré seznamy poníků Pinkiesmile Tedy je to jen jeden styl na dva způsoby. Můžete si ho vytisknout a pak poníky vyškrtávat. Já jsem si to udělala pro přesný přehled které poníky z bling bagů už mám nom Rainbowlaugh
Takže tady to je:

Celkový: http://img.janforman.com/Ponyij0t.PNG

Rozdělený na dvě stránka: http://img.janforman.com/Pony26pe4.png , http://img.janforman.com/Pony3uy8n.png


Je to tam až po Wave 10 Pinkiesmile Takže doufám, že vám to nějak pomůže Pinkiesmile hih :3

Třeba to pomůže i na rozšíření vaši sbírečky Pinkiesmile
Coolphoto ŽÍT SVŮJ SEN A NEZAPOMÍNAT NA VÍRU JE DŮLEŽITÉ PRO MÉ SRDCE, ALE NESMÍM ZAPOMÍNAT NA POVINNOSTI A TO, ŽE NIKDY NESMÍM PŘEHÁNĚT. djpon3

Pokud ti je život milý, nekoukej na mou MLP sbírku ---> Moje poníkovská kolekce s informacemi o produktech na FB, dávám i rady nebo také pomáhám --->
Odpovědět
Vlče... Vadilo by keby že sa spítam odkiaľ máš tu knihu vľavo od derpy ? (Ak je to deníček alebo niečo podobné tak to je trocška trapas Rainbowlaugh)
Darkness accompanies you. Try to think who is actually the wrong one. (I love Dark Twilight SparkleHeart.)
Skype : kekolime.321
STEAM : Darkness ♫_♥ and Angel ♥_♫
dA : http://darkness6and6angel.deviantart.com
Odpovědět
MrAngle: Je to knížka kterou napsal brony spisovatel Rivel Arosis. Nejsem si jistá jestli je knížka ještě v prodeji, ale určitě se jej můžeš zeptat Ajsmug. Jinak jeho povídky můžeš najít tady na bronies.cz, nebo na jeho stránkách.

A jestli se ptáš na to jak se dostala ke mě, tak darem Twilightsmile
Chcete-li vidět více z mé tvorby, najdete ji na mém deviantARTu, FB stránce, Patreonu.
Odpovědět
@MrAngle: Vlče bylo rychlejší Pinkiesmile mám ji taky - vřele doporučuji (a nejsem sám). Sice teď kvůli přípravě Czequestrie nemám skoro na nic čas, ale když si najdu před spaním pár minut na čtení, příběhy z téhle knížky dokáží pokaždé správně naladit Twilightsmile jako malý kluk jsem přečetl celou domácí knihovnu několikrát a sem tam to dost chybí a zrovna Arosisovy povídky (ať už jeho orig tvorba, nebo překlady - první fanficy, které jsme kdy četl) mi hodně sednou. Asi proto, že máme víc společného, než jsem si kdy myslel Ajsmug

Abych nebly úplně OT: nemám ani čas na to vyfotit pořádně svoji pony sbírku... nebo pokoj... no vlastně bych mohl nafotit celý náš brony byt Pinkiesmile
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
   
Celestia, Luna a Lyra sú z 5 série BB
A Flima a Flama, Twilight a Rarity som kúpil dnes v OC(obchodné centrum) pri BrnePinkiehappy sú z 8 série
(Nemali by svietiť v tme?)

Odoslané z Equestrie
Nový kus nábytku keramický Tree of Harmony, Zlatá Harfa(pony) a Discord Lampa! Flutterryay
Prezývky na počkanie (by me)
AleXan sa pustit nechce,
nepujde to jen tak lehce... Rainbowlaugh
Mácaman

The decisions you make and the actions that follow are reflection of who you are.
Song of The Sea
Chcete meniaci avatar ako ja? Napíšte mi PM!
Odpovědět
Po delší době se mi podařilo vytvořit fotku komplet mé sbírky MLP komiksů. Musel jsem na to vyklidit část obýváku aby se to tam vůbec vešlo Rainbowlaugh

Kompletní sbírka:
[Obrázek: Complete2_17062014_zpse70f80cf.jpg]

Pár vybraných special kousků:
[Obrázek: Rare_17062014_zps65b6f4b3.jpg]

A pro ty, co komksy zajímají či by chtěli s tím začít tak na FFku budu mít přednášku, ale v Angličtině Pinkiehappy
Twilightsmile  READ &  RAVE ! djpon3
Fancy some DA?
Attending in 2018: Friendship Fest, Japan, Festival Fantazie, 7. Zimní Karaoke party
Wielder of the BassCanon Mk.VIII !

CZ/SK bronies z.s.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)