Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 4.75 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vaše pony sbírka...
Decoy: Ono v tescu ešte tí plyšiaci sú? Viem, že tam boli pred pár mesiacmi ale včera som tam nič také nevidela.
Molestia is watching you when you are on the toilet Trollestia
I'm big Sonic fan
Odpovědět
no nevim v úterý 23.4. je měly aspoň u nás sice moc širokej výběr nebyl ale něco tam bylo
♕Pinkie L♥vers♕
Regio L♥vers
Odpovědět
Moje skromná sbírka za ty 4 měsíce. =)


Přiložené soubory Miniatury
   
Odpovědět
Jů, tady to ještě existuje Rainbowlaugh Plesk, moje polička s Merchem, největší radost mi dělá ten Discord, a víc si toho asi v dohledné době pořizovat nebudu, nemám penízky a ani potřebu Pinkiesmile

Na ten Creeper Mug nehleďte, mamka mi ho tam dala, aby to prej 'nebylo tak moc divný' Rainbowlaugh

[Obrázek: 12632f464374af781910cfc44e6f4d37.jpg]
Odpovědět
Na ten Creeper Mug nehleďte, mamka mi ho tam dala, aby to prej 'nebylo tak moc divný' [Obrázek: rainbowlaugh.png]
tak tim to vylepsila Rainbowlaugh Rainbowlaugh
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
K, several mistakes Rainbowlaugh Creepy Mug má narušovat tu kondenzaci 'cubic homo' a Fluttershy už tam je, ta fotka je nějaká stará, asi měsíc jsem ji totiž nosil v kapse u bundy a zapoměl ji vyndat Rainbowlaugh Asi to snad vyfotím znovu Rainbowlaugh A plešatá Rarity? Brácha chtěl bejt s dárkem k narozkám vtipnej, ale shipping skládací poníci stojej za starou belu, takže se to polámalo a opadalo, proto tam tak chudák leží Rainbowlaugh

Nová fotka zde btw:

[Obrázek: c35f2bb6003b1ddfce7f1e3f099db1dd.jpg]
Odpovědět
jestli po ni tolik touzis, venuju ti s tezkym srdcem svoji, ale sem z prahy Ajsmug
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
D.K.: Jestli chceš tak ti mohu jednu co mám navíc prodat Pinkiesmile je to zrovna ta co je čtyrech :3 jinak za 70kč + poštovné je tvoje Pinkiesmile
Ps.: Raději nechtějí vědět kolik FS mám dohromady Rainbowlaugh
Coolphoto ŽÍT SVŮJ SEN A NEZAPOMÍNAT NA VÍRU JE DŮLEŽITÉ PRO MÉ SRDCE, ALE NESMÍM ZAPOMÍNAT NA POVINNOSTI A TO, ŽE NIKDY NESMÍM PŘEHÁNĚT. djpon3

Pokud ti je život milý, nekoukej na mou MLP sbírku ---> Moje poníkovská kolekce s informacemi o produktech na FB, dávám i rady nebo také pomáhám --->
Odpovědět
Mno, trosku se to rozrusta...

[Obrázek: The%20State%20of%20Collection%202015_LQ_zps7kpxleot.jpg]
Twilightsmile  READ &  RAVE ! djpon3
Fancy some DA?
Attending in 2018: Friendship Fest, Japan, Festival Fantazie, 7. Zimní Karaoke party
Wielder of the BassCanon Mk.VIII !

CZ/SK bronies z.s.
Odpovědět
A dneska jeste vice... luxusni nova serie - My Little Pony: Fiendship is Magic ("Byt zli je magicke!")

Jeste jsem necetl ale Sombruv komiks je udajne zatim ten "nejtemnejsi", uvidime!

[Obrázek: IMG_20150511_192150_zps5kntik2p.jpg]
Twilightsmile  READ &  RAVE ! djpon3
Fancy some DA?
Attending in 2018: Friendship Fest, Japan, Festival Fantazie, 7. Zimní Karaoke party
Wielder of the BassCanon Mk.VIII !

CZ/SK bronies z.s.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)