Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 4.75 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vaše pony sbírka...
Musím si zohnať nejaké blindbagy... Jedna PP a jedna AJ zbierku nerobia Rainbowlaugh
Syndróm štartujúcej embéčky uprostred decembra Pinkiecrazy
Odpovědět
tak ta prvni neznama je Skywishes a
[Obrázek: 268.jpg]
ta druha je tropical Storm
[Obrázek: 51D7K6dypNL._SY300_.jpg]

mam pravdu ?

a mimochodem kdysi kdyz jsem sel spat a zhasinal svetla ve staji tak jsem se docela lekl - vydesila me Ribon Wishes ,barvami skoro odpovida Starlight Glimmer a na cutie mark jsem hned nezaostril tak jsem se lekl

[Obrázek: images?q=tbn:ANd9GcSsuHTLdSpF7_YpmNGhihv...PeiFF5jDFP][Obrázek: starlight_glimmer_by_rewrite98-d8ksqb0.jpg]
Everypony Equal,Everypony Loved

Tumblr

Jsem Faiko , ne Falko ,Failko a podobně !!!
Odpovědět
Prečo majú všetky robené hrivy podľa Mane 6? Vie mi to niekto racionálne vysvetliť?
Syndróm štartujúcej embéčky uprostred decembra Pinkiecrazy
Odpovědět
Presne to som si myslel! Rainbowlaugh
Syndróm štartujúcej embéčky uprostred decembra Pinkiecrazy
Odpovědět
OT:
aspoň alicorn Twilight spravili tak, že to neni len unicorn s prirobenými krídlami ako vektory v časáku Rainbowlaugh Ale riadna nová figúrka Pinkiesmile
"It does not matter where you go and what you study, what matters most is what you share with yourself and the world." Princess Twilight Sparkle
"I wanted to remind you that through hard times, one of the greatest gifts you can give is letting your light shine for others." Princess Celestia
"Nech se bráti proudem mysli, tam kde řeka snů do reality se vlévá a nech své oči utrápené, plně otevřené a hleď na krásu té hvězdy šesticípé" Drake Damage
"No you can't give up your laughter 'cause you're scared of a little pain." Autumn Blaze
Odpovědět
přesunul jsem svůj příspěvek z tematu různě sem protože mi to doporučil jeden dobrý broník. Že se to hodí víc sem než tam.


Ahoj poníci jsem tu zas. Jsem si teťka spomněl na jednu věc a skoro každý vý.
Za tři dny končí soutěž LPS end MLP soutěž a jsem zvědaví jak to dopadne. Muj poct je hned první. Ano byl jsem první když to začlo. Neváhal jsem ani vteřinu a dal tam svojí fotku a divte se poníci mám zevšech nejvíc likou u poníku. Zatim jsem nasbíral 11. https://m.facebook.com/LPS.MLP.CZSK/phot...pe=1&p=100 a jestli chcete tak mi tam mužete naházet další várku likou. Moc mě s tím potěšíte.

Do soutěže jsem dal tuhle fotku.
[Obrázek: 11722063_890784714335740_705282808929610...JpIjoiYiJ9]
Tak mi držte palce... ale ne, to ne, chtěl jsem říct kopítka. Tak mi držte kopítka aby to vyšlo.
Jsem Totálně Zamilovaný Do Twilight Twilightsmile

ithil Napsal(a):broni zni hrozne roztomile a jakoby zmekcile. jako by ti Twi rikala "Studuj muj maly Bronicku"
                  To prostě žeru Twilightblush
Odpovědět
"Libuše sice dokáže předvídat budoucnost jen tak, ale přece jí nic nebrání občas použít alternativní metody."
[Obrázek: P1010825.JPG]

Tak nějak uplynula conová sezóna a ačkoliv nejsem žádný sběratel nahromadilo se mi tu X nějakých dalších pony věcí.
[Obrázek: P1010826.JPG]
Různé obrázky a kartičky, které se někdy zakrývají
[Obrázek: P1010827.JPG]
[Obrázek: P1010828.JPG]
Figurky, převažuje 3D tisk, dovezený z Galaconu, a speciální obrázek Luny
[Obrázek: P1010829.JPG]
[Obrázek: P1010830.JPG]
Obrázky a plakáty, u kterým jsem v novém bytě ještě nevymyslel místo
[Obrázek: P1010831.JPG]
[Obrázek: P1010834.JPG]
[Obrázek: P1010833.JPG]
[Obrázek: P1010836.JPG]
Není nouze o možnost se u mne napít Ajsmug
[Obrázek: P1010837.JPG]
A ještě jsem vynechal trička...
Quint the Wanderer, professional amateur, at your service.
Ničit mi tam fény!

Odpovědět
Ten hrnček s Derpy je tak CUUUUUUUUUUUUUUTE! Rainbowkiss
Syndróm štartujúcej embéčky uprostred decembra Pinkiecrazy
Odpovědět
Přemýšlel jsem, že si koupím tuhle Fluttershy : http://www.ebay.com/itm/my-little-pony-F...3d0184d8d2
Jen mě trápí ta cena dopravy. Pinkiesad2
Power of Music djpon3

(◕‿◕✿)

Přispívám do PMVs a Generalni audio vlákno. Enjoy Raritywink
Steam
     
Odpovědět
Aká peknušká Rainbowkiss
Syndróm štartujúcej embéčky uprostred decembra Pinkiecrazy
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)