Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 4.75 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vaše pony sbírka...
U nás žiaľ všetko vychádza buď neskoro (aj oproti Česku), alebo vôbec. Napr. u nás nikdy nemali EG CMC. V Česku ich majú? A neviem nikde zohnať ani Adagio, kým Sonatu a Ariu už mám. Neviem, či sa toho ešte dočkám, keďže už vychádzajú len stále novšie hračky. Zo zahraničia ich tiež objednať nemôžem, kvôli platbe kartou (mama je skeptická). No a na Mini Sunset si zjavne počkám ešte pekne dlho. U nás napr. Makro nieje. Ja sa za slovenské obchody fakt hanbím. Tu proste len tak niečo fanúšik nezoženie...
LINKIN PARK + MY LITTLE PONY = The two things I live for Heart
" 'Cause I'm only a crack in this castle of glass "
Odpovědět
No tak dojet do CZ jednou/dvakrát na sraz a prolézt obchody společně by neměl být nepřekonatelný problém, ne?
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
OT Jamis:
Žiaľ pre mňa áno, pretože mám plno vážnych zdravotných problémov, medzi ktorými je vrodený problém s odpadávaním pri cestovaní (v akomkoľvek vozidle), ktorý sa zhoršuje a na ktorý lieky nezaberajú. Preto som si musela vybaviť invalidku. Ja nemôžem cestovať nikam a preto je pre mňa ťažké nachádzať nové veci a stýkavať sa s ľuďmi. Ale to žiaľ ani v mojom okolí nevie nikto pochopiť.
LINKIN PARK + MY LITTLE PONY = The two things I live for Heart
" 'Cause I'm only a crack in this castle of glass "
Odpovědět
Annabell: No mohu ti říct, že Adagio nebyla ani nikde v Česku doteď... Sleduji to tu hodně a co nejvíce to jde a bohužel nic Twilightoops Takže tak no... Ale pokud bys třeba něco chtěla sehnat nebo tak není problém se porozhlédnout i tu a pak ti to poslat ^^ Jenom je dražší poštovné Twilightoops Twilightoops
Coolphoto ŽÍT SVŮJ SEN A NEZAPOMÍNAT NA VÍRU JE DŮLEŽITÉ PRO MÉ SRDCE, ALE NESMÍM ZAPOMÍNAT NA POVINNOSTI A TO, ŽE NIKDY NESMÍM PŘEHÁNĚT. djpon3

Pokud ti je život milý, nekoukej na mou MLP sbírku ---> Moje poníkovská kolekce s informacemi o produktech na FB, dávám i rady nebo také pomáhám --->
Odpovědět
Pridam este jedneho "gumenneho " ponyho ktory mi vcera pricestoval
PS: myslim ze teraz sa cinaci naozaj posnazili , aneb skoro jak ziva Luna Twilightsmile
[Obrázek: inflatable_luna_with_cadance_by_arniemkii-dapjce2.jpg]
[Obrázek: luna_by_arniemkii-dapmohw.jpg]
Odpovědět
Jj ta Luna vypada rozhodne lip, hlavne ta hriva je dobre zpracovana.

Btw nahodou nebudes na Zimnim karaoke? Mit tam Lunu na podiu jako deko by bylo skvele Rainbowlaugh
Twilightsmile  READ &  RAVE ! djpon3
Fancy some DA?
Attending in 2018: Friendship Fest, Japan, Festival Fantazie, 7. Zimní Karaoke party
Wielder of the BassCanon Mk.VIII !

CZ/SK bronies z.s.
Odpovědět
(25.11.2016, 11:42)Melgarh Napsal(a): Jj ta Luna vypada rozhodne lip, hlavne ta hriva je dobre zpracovana.

Btw nahodou nebudes na Zimnim karaoke? Mit tam Lunu na podiu jako deko by bylo skvele Rainbowlaugh

Ahoj , na karaoke sa bohuzial nechystam , ale mam v plane este v buducnu si obstarat Celestiu a potom ich zoberiem na daky ponyzraz v dalsom roku.

PS: ty cinania su vazne snazivy , staci im dodat obrazok a oni podla toho dokazu vymodelovat nafukovacieho ponyho v zivotnej velkosti
Predloha pre Lunu sluzil tento obrazok a mozem potvrdit ze aj pocty hviezdiciek na chvoste sedia s obrazkom.
[Obrázek: latest?cb=20150228215331]
Odpovědět
Raeleg - ze zvědavosti, odkud jí máš? Pinkiesmile (opravdu jen ze zvědavosti, poněvadž máma by mě za obřího nafukovacího poníka vážně zabila Rainbowlaugh) Velice se mi líbí - už jsem viděla několik takových nafukovaček, hlavně furry, ale takovouhle ještě ne...
Odpovědět
(26.11.2016, 20:15)Jita32 Napsal(a): Raeleg - ze zvědavosti, odkud jí máš? Pinkiesmile (opravdu jen ze zvědavosti, poněvadž máma by mě za obřího nafukovacího poníka vážně zabila Rainbowlaugh) Velice se mi líbí - už jsem viděla několik takových nafukovaček, hlavně furry, ale takovouhle ještě ne...

Ahoj , zacala mi na mail chodit reklama od nich ale daju sa najst aj na youtube. Tu je link https://www.youtube.com/watch?v=GJQb8Eqf-IY . Zo zaciatku robili vazne nepodarene fejky ale cim dalej sa zlepsuju a horsie pre mna ze mne dochadza miesto na ne Twilightsmile . Ale mat ponyho v zivotnej velkosti vedla postele je vazne zazitok (hlavne pri Lune , normalne az citim ako dava na mna pozor Twilightsmile https://youtu.be/kw6Rc4GeCUA?t=1m22s ).
[Obrázek: my_night_guardians_____by_arniemkii-daps9z3.jpg]
Odpovědět
You didn't choose the thug life. And the thug life didn't choose you either.

It's no problem for me, but it's a problem for you.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)