Hodnocení tématu:
  • 7 Hlas(ů) - 4.14 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
My little pony for iOS, Android a Windows phone
Jestli je na tom JellyBean, tak 512MB je to naprosté minimum a moc dalšího výkonnější na tom nepoběží. Kolik žere samotná aplikace netuším (rozuměj: aktuálně jsem líný to měřit).

Jinak co se sekání týče... vlastním Sony Xperia Z2 (3 GB RAM; procesor čtyřjádro Qualcomm Snapdragon 801 MSM8974AB, CPU: 4×2,3 GHz; GPU: Adreno 330) a stejně se ta hra občas kouše - ale děje se to spíš ze začátku hraní, když se patrně snaží synchronizovat data po Internetu. V tuhle chvíli pomohlo zvětšit zoom - tím, že zobrazíte menší oblast se mi často přestala kousat, když jsem měl ještě slabší telefon (Xperia X8).
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
Mohl bych vás poprosit o posílání srdíček? Potřebuju trochu větší počet Rainbowlaugh děkujííí

Nick na GL: jerykbrony
Temná strana síly
J3rykCZ DeviantArt
Odpovědět
víte o tom že vyšel novej update ??
For the Great and Powerful Trixie
Odpovědět
Jo, už zas nefungujou cheaty Twilightoops
For the glory of the Changeling Swarm!
Odpovědět
Nemáte podvádět Pinkiesmile stejně nevím jak to děláte, že vám tak hrozně moc chybí drahokamy: dohrál jsem kampaň a zbylo mi kolem 150 gemů.
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
nový update yay! ale nevím co znamena to modrý vedle expů ...
Odpovědět
Jamisi a jak dluho si tu kampaň hrál?
For the glory of the Changeling Swarm!
Odpovědět
Tak tři čtvrtě roku? Jeden čas docela intenzivně, ale byly v tom i mezery.
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
Grawus: nová jmena. Saphire prej. Jen na tabletu nemůžu získat u draků.
Jamis: Wow tak dlouho?
Edit: Vím jak získat ty nové šutry (ted by mě asi rarity zabila Rainbowlaugh) Nahoře vedle té crystal mini hry nebo jak se tomu řiká je taková láva s drakem. Mačkejte draka . Bere vám to ty shardy a dostáváte myslim za 1 kliknuití 2 krystaly
Everyone is a mirror that reflects how the world treat them~ Bronya
Liebe ist für alle da
Odpovědět
No tak stim jak často to hraju bych skončil nejdřív za tři roky Pinkiesmile
For the glory of the Changeling Swarm!
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 3 host(ů)