Hodnocení tématu:
  • 6 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
S4 - Všeobecná diskuze
Co je realistické ve světě gryfů, duhových poníků, draků a magie Rainbowlaugh
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
"Any sufficiently advanced technology is indistinguishable from magic."
To by podporovalo tvojí hypotézu Twilightsmile
[19.2.2012 20:06:21] : Jsem dneska zkouknul první epizodu My Little Pony: FiM
[19.2.2012 20:06:53] : Fluttershy je best

OC přepracováno od bloodorangepancakes
Odpovědět
Jestli ty hypotézy teď ještě k něčemu vůbec jsou, když Hasbro vyhodilo Stvořitele a nahradilo ho obchodním a marketingovým oddělením
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
Už iba 5 dní,to tej doby to asi neprežijemPinkiehappy
Bronies were my brothers,today i will hunt them and at the end of the world and I promise... I will not fail!
Odpovědět
neříkali že to bude v sobotu ráno???? pet dni to je patek Pinkiehappy))
---------------------------------------
Koukni se prosím na moje první PMV Pinkiesmile
tady -------- > http://www.youtube.com/watch?v=GDMJfKDb-...e=youtu.be
remake.
Odpovědět
Už jen 6 dní a 26 minut přesně!
Odpovědět
Drama "Lauren" už je staré. Seriál se imo vyvíjí dobře i bez ní, i když Team Lauren fanoušci mohou nesouhlasit.
Related:
[19.2.2012 20:06:21] : Jsem dneska zkouknul první epizodu My Little Pony: FiM
[19.2.2012 20:06:53] : Fluttershy je best

OC přepracováno od bloodorangepancakes
Odpovědět
(17.11.2013, 16:15)Fun1k Napsal(a): "Any sufficiently advanced technology is indistinguishable from magic."
To by podporovalo tvojí hypotézu Twilightsmile

Jop, přesně tenhle jsem použil jako citát na maturitním plese Twilightsmile.
Jinak se nediv. Poníci jsou velice inteligentní. Když si vezmeš, že Applejack dokáže přesným úderem do kmenu stromu donutit spadnout všechny jablka do připravených košů... Čert ví, jaký implantáty mají pegasové (třeba Scotaloo ještě nemá v zadku implantované gravitační suspenzory jako baron Harkonen).
Elevea zdejší, Elevea webový
Ten, kdo historii nezná, je nucen ji opakovat. Ten, kdo historii nemaže, je nucen ji vysvětlovat.
Sborník, sborník, sborník!
Odpovědět
Btw, všimli jste si, že animace od minula poskočila na ještě vyšší příčku? Před vitráží jsou na ponících úchvatné dynamické stíny a kamenný krokodýl vypadá obzvlášť jako živý.
Kdo se nemůže dočkat prvního společného sledování nových epizod?
[spoiler: Já!!! Pinkiehappy Pinkiehappy Pinkiehappy ]
Love and Tolerate není hloupost.

723462958

vanamartincz@gmail.com
Odpovědět
Já jsem taky natěšený. Twilightsmile

Ale štve mě jedna věc, teď víme námět asi 7 epizod a v žádné se zatím neobjevilo to co bych chtěl vidět, a že kdyby se ten námět objevil třeba v epizodě S04E12 tak budu muset čekat 12 týdnů odteď.
"V mém těle bije křišťálové srdce."

Podepsán Deeter Spirit.

Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)