Hodnocení tématu:
  • 6 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
S4 - Všeobecná diskuze
LightDesh: Oky doky sir Pinkiesmile
PSRainbowlaughúfam že tit. budú rychlo
Bronies were my brothers,today i will hunt them and at the end of the world and I promise... I will not fail!
Odpovědět
[Obrázek: 1468598_612565138811239_1831395170_n.jpg]
Rainbowlaugh
"I’m having fruit salad for dinner. Actually, it’s mostly grapes. All grapes, really. Fermented grapes… Wine, I’m having wine for dinner"

Odpovědět
Vyzerá tam ako nejaký úchyl Rainbowlaugh
Bronies were my brothers,today i will hunt them and at the end of the world and I promise... I will not fail!
Odpovědět
Ano,to je ten face kelsey. Rainbowlaugh (raději tam hod spoiler)
I wish, I hope, I dream, I pray.
By the princesses rule will light my way.

- - - - - - - - - - - - - - -

STEAM

SaberZ - Mandragora
Song
Odpovědět
No, že nešly pomoct… Tohle pro ně byl celkem šok. Ze spisovatelky hrdinka, nepřátelé o kterých jsou knihy jsou skuteční… Rozsekla to až Fluttershy Twilightsmile
Víc mi vadilo to, jak rychle to Dash vzdala. Jasně, byla z toho zdrcená… Ale loyalty se poděla kam?
Uchvátané mi to vůbec nepřišlo, spíš znovu jako bych se koukal na mnohem delší díl, nechtělo se mi věřit že toho za 20 minut stihli tolik.
Odpovědět
nevite, kdy to bude youtube? Rano se mi rozbilo napajeni u pocitace a tata jeste nesehnal novej zdroj, takze jediny zpusob, jak ten dil videt je kouknout se na nej na youtube z mobilu.
"Proč bychom měli být dospělými, když nemůže být aspoň občas dětmi?" - 4. doctor

mé překlady: Vlákno s google docs nebo Wattpad
Odpovědět
je to tam v 480p
http://youtu.be/WBaH6Con0kE
Elevea zdejší, Elevea webový
Ten, kdo historii nezná, je nucen ji opakovat. Ten, kdo historii nemaže, je nucen ji vysvětlovat.
Sborník, sborník, sborník!
Odpovědět
That...was...AWESOME! Heart
http://89.111.97.62/
Můžeme o tom diskutovat, můžeme o tom vést spory, můžeme s tím i nesouhlasit, ale to je všechno, co se proti tomu dá dělat.
-- Jára da Cimrman
Odpovědět
Nevím proč, ale musím se neustále divat na ten nový obal té knihy. Raritystarry
Ten šťastný výraz v tváři Rainbow je prostě cute. Rainbowkiss
You don't know what a life is, until you die for it, in a masquerade of heroes.
Odpovědět
BATMAN


Přiložené soubory Miniatury
   
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)