Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pečeme !
Laboratorni potreby jsou dobra vec. Staci ti teplomer, ktery ma stupnici do 160 stupnu. To staci i na karamel. Ja mela digitalni, tehdy me stal 500, ale dneska uz nemam poneti co takovy teplomer stoji. Pokud budes kupovat digitalni, tak ber ten, co ma i zvukovou signalizaci pri dosazene teplote. To je funkce k nezaplaceni, obzvlaste, kdyz se venujes necemu jinemu nez se ti cukr uvari a nehlidas porad teplotu Rainbowlaugh
I'm not crazy. My reality is just different than yours.
Nezadouci osoba.
hue hue hue
Odpovědět
Hmm.. jak tak koukám, tak laboratorní potřeby prodávají "cukrářský teploměr" kolem 200 Kč bez koše a 400 Kč s košem.. to Fiala trošku nadsadil... I když jsi mi nasadila "brouka" tím digitálem... asi to budu muset ještě promyslet..
All we have to decide is what to do with the time that is given to us...
Odpovědět
muzes mit klidne i bez kose, ten se da udelat. Je tam hlavne z toho duvodu, aby se teplomer spickou nedotykal dna a taky aby se s nim lepe manipulovalo a nerozbil se, kdyz s nim nekde tuknes. On cukrovy rozvar s tim cervenym lihovym nebo rtutovym sajrajtem neni nic moc Rainbowlaugh
I'm not crazy. My reality is just different than yours.
Nezadouci osoba.
hue hue hue
Odpovědět
Z tohoto tématu dostávám hladDerpytongue2Twilightblush
Nekráčej přede mnou, možná za Tebou nepůjdu. Nekráčej za mnou, možná Tě nedokážu vést. Kráčej vedle mě a buď můj přítel.Twilightsmile
Odpovědět
To je účel... Ajsmug

Momentálně plánuji ty klobásovo-slaninovo-sýrové muffiny co jsem svého času zmiňoval v jiném vláknu, akorát se vyskytlo pár životních komplikací... ale to přejde... Twilightsmile
All we have to decide is what to do with the time that is given to us...
Odpovědět
Tak Rainbowlaugh tohle téma je univerzální berme to tak xD ovšem mě stačí že peču stále na praxi Rainbowlaugh takže nemá cenu sem něco z vlastní tvorby házet Rainbowlaugh ale líbí se mi tohle téma, některý věci vypadají fakt dobře.

May: O_O to zní em... dobře Rainbowlaugh na takový věci mám chuť! yay že se potom rozdělíš? Rainbowlaugh
Odpovědět
[Obrázek: 179113_543352415704244_132411777_n.jpg]

Jsou dobré ke kafi Pinkiesmile
Odpovědět
Tak jsem si koupil ingredience na muffiny, tak se je dnes poprvé v životě pokusím upéct. Pinkiesmile
[19.2.2012 20:06:21] : Jsem dneska zkouknul první epizodu My Little Pony: FiM
[19.2.2012 20:06:53] : Fluttershy je best

OC přepracováno od bloodorangepancakes
Odpovědět
Tadá! Moje úplně první muffiny, pekl jsem je bez muffinové formy, takže nemají ten typický vrcholek, protože jsem tu hmotu nemohl přelévat přes okraj.

[Obrázek: GptS5Et.jpg]

[Obrázek: peVWnZn.jpg]

[Obrázek: Eddfg9M.jpg]

[Obrázek: MnkrSqH.jpg]

[Obrázek: yG2uQVb.jpg]

Tady je recept:
http://www.browneyedbaker.com/2010/01/14...k-muffins/

[Obrázek: derpy_approved_by_ambris-d4bv8qn.png]
[19.2.2012 20:06:21] : Jsem dneska zkouknul první epizodu My Little Pony: FiM
[19.2.2012 20:06:53] : Fluttershy je best

OC přepracováno od bloodorangepancakes
Odpovědět
podľa mňa je to na prvý pokus skvelé Twilightsmile nemusí byť muffinová forma, hlavne aby dobre chutili!
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)