Hodnocení tématu:
  • 20 Hlas(ů) - 3.85 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Už jsi někdy ...?
Jop, když jsem hledala ten správný outfit pro čarodějnici  Pinkiehappy Nakonec jsem tu černou ale nabourala fialovou kvůli vnesení barvy prvku magie  Pinkiecrazy

Už jsi někdy v tomto roce skákal na posteli?  Rainbowlaugh
- Nevytvářej si domněnky - Nezraňuj slovem - Buď sám sebou - Uč se milovat život i sebe sama -
Reklamááá!  
Moje písmotvorba zdeEresielin svět 
A malůvkotvorba tu: Eresielina čmrkárna
Odpovědět
Nie ale tu vetu vidim aj dvojzmyselne . ale ja bisom chcel inde skakať napr vonku cez nejake prekažky Ajsmug
Už si niekedy upratal dvor ale prišli niejaky chuligani z trbliietkami a rozhadzali vam to po dvore Rainbowlaugh
Odoslane pomocou morzeovky a  prijate pomoc sonaru
don't be a retard.be a king ? think not Why be a king when you can be a god
♕Pinkie L♥vers♕
Ajsmug  CowponyAJ 
Odpovědět
nevím jestli dvůr, ale už se mi prákrát stalo, že jsem uklidil a někdo hned zas udělal binec Rainbowlaugh

už jsi někdy leštil parkety?
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
Sice jsme v bytě babičky parkety měli, ale myslím, že jsem je nikdy neleštila - maximálně sebou, když mi na nich ujela x-krát kopyta  Rainbowlaugh

Už jsi někdy někoho svázal tak, že se z toho bez pomoci nemohl vymotat?  Rainbowlaugh
- Nevytvářej si domněnky - Nezraňuj slovem - Buď sám sebou - Uč se milovat život i sebe sama -
Reklamááá!  
Moje písmotvorba zdeEresielin svět 
A malůvkotvorba tu: Eresielina čmrkárna
Odpovědět
ne ne Rainbowlaugh

už jste někdy byli u toho někkdo starší (dospělí) nabízel nebo dal osobám mladším než 18 let cigarety?
Everyone is a mirror that reflects how the world treat them~ Bronya
Liebe ist für alle da
Odpovědět
Nejspíš jo, ono v mnohých společenských vrstvách se nějaké morální zásady neřeší a třeba obchodníci (hlavně čongské večerky) to většinou taky neřeší a hlavně se snaží vydělat  Applejackunsure


Už jsi někdy něco nosil v zubech místo v ruce, protože to zkrátka bylo pohodlnější?  Rainbowlaugh
- Nevytvářej si domněnky - Nezraňuj slovem - Buď sám sebou - Uč se milovat život i sebe sama -
Reklamááá!  
Moje písmotvorba zdeEresielin svět 
A malůvkotvorba tu: Eresielina čmrkárna
Odpovědět
ano propisky Rainbowlaugh tužky ted sem asi za prase a ano dělala sem to ted to dělám na tom místě kde maj muži knírek Rainbowlaugh tak tim to nesu Rainbowlaugh

už jsi někdy byl/a požádán/a o to aby jsi něco někomu koupil/a?
Everyone is a mirror that reflects how the world treat them~ Bronya
Liebe ist für alle da
Odpovědět
Angel
Rainbowlaugh Rainbowlaugh  Představuju si, jak při tom vypadáš, a můžu se potrhat smíchy  Rainbowlaugh

Sem tam se to stane, ale nadšená nejsem Applejackunsure Přeci jen pak člověk má tu zodpovědnost, aby skutečně přinesl TO SPRÁVNÉ, co ten člověk chtěl a to je mnohdy sázka do loterie  Facehoof

Už jsi někdy vymýšlel bojovku?  Pinkiehappy
- Nevytvářej si domněnky - Nezraňuj slovem - Buď sám sebou - Uč se milovat život i sebe sama -
Reklamááá!  
Moje písmotvorba zdeEresielin svět 
A malůvkotvorba tu: Eresielina čmrkárna
Odpovědět
jojo Rainbowlaugh

Už jsi někdy byl/a na bojovce tak vystrašená že si se nemohl/a nadechnout a tak si už ani neřval/a?
Everyone is a mirror that reflects how the world treat them~ Bronya
Liebe ist für alle da
Odpovědět
No nejspíš ne, já si vlastně ani nevybavuji, jestli jsem nějakou bojovku kdy zažila  Twilightblush Už jsem je organizovala, ale asi jsem je nikdy nehrála, páč jsem nebyla nikdy na žádném táboře (nechtěla jsem)  Twilightblush

Už jsi někdy byl/a na nějakém táboře?  Twilightsmile
- Nevytvářej si domněnky - Nezraňuj slovem - Buď sám sebou - Uč se milovat život i sebe sama -
Reklamááá!  
Moje písmotvorba zdeEresielin svět 
A malůvkotvorba tu: Eresielina čmrkárna
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)