Hodnocení tématu:
  • 5 Hlas(ů) - 4.2 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Občasné hromadné LG v Praze
Byla by možnost?
Dont open spoilers - Its dangerous
You have been warned

THE GAME!!!!!!!
Odpovědět
hele já nemůžu kuli tomu že odvoz jede na školení a já nemam na vlak a ostatný. ale jestli se my do 6:23 podaří najít 500kč tak se taky stavim ale o tom pochybuju
don´t be silly be mad is much better trust me Pinkiesmile
Hlavně se koukejte jestli ste omylem nepostli R34/Gore jako se to stalo mě
Odpovědět
Corwin vzkazuje, že tašky můžeš nechat u něj...

... a já vzkazuju to samý za sebe Rainbowlaugh
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
Zítra mi to vychází tak, že do Prahy na Hlavní nádraží dorazím zítra v 16.26... je možné se ještě připojit na lasergame, nebo je tam už plný počet účastníků? Twilightsmile
(psáno na irc, ale bez odpovědi, tak zkouším tady Rainbowlaugh)
It takes a long time to realize how truly miserable you are, even longer to see it doesn't have to be that way.
Only after you give up everything can you begin to find a way to be happy.
Odpovědět
No...kdybych se sstavil teda Jamisi ráno vadilo by? Dorazim do Prahy kolem 8mé ráno, takže se někde najím a pak bych zašel ok?
Dont open spoilers - Its dangerous
You have been warned

THE GAME!!!!!!!
Odpovědět
aha ale jestli moje chyba já si splet časi a dny jestli je to kolem čtvrtý tak si snad něco seženu.
(ale radši se mnou nepočítejte kdyštak napíšu číslo už mam)
don´t be silly be mad is much better trust me Pinkiesmile
Hlavně se koukejte jestli ste omylem nepostli R34/Gore jako se to stalo mě
Odpovědět
Sareth - skoč to hodit ke mě, je to sice dál, ale Jamis nutně potřebuje pořádný spánek. Budu na osmou vstávat, takže kolem půl deváté už budu použitelný a můžeš se pak zastavit Pinkiesmile A večer stejně budeme tady na SH, takže to budeš mít při ruce Pinkiesmile

Honza - stav se, rádi tě uvidíme Pinkiesmile Během dne nahodím mapku k místu akce, tou dobou už tam budeme Pinkiesmile A když to nestihneš na pátou, tak o dvacet minut déle začne další hra Pinkiesmile
Hint #1: Pravidla jsou kámoš, ne žrádlo Ajsmug
Spoilers!
Odpovědět
Ok Pinkiesmile tak příjdu na strahov, kdyžtak ti napíšu smsku. Twilightsmile
Dont open spoilers - Its dangerous
You have been warned

THE GAME!!!!!!!
Odpovědět
No, necekany sled udalosti zpusobil, ze dnes mohu prijit! Pinkiehappy Wheee! \o/
Odpovědět
Yay! Pinkiesmile

@Sareth - jsem vzhůru a tady, můžeš se kdykoliv zastavit Pinkiesmile
Hint #1: Pravidla jsou kámoš, ne žrádlo Ajsmug
Spoilers!
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)