Hodnocení tématu:
  • 5 Hlas(ů) - 4.2 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Občasné hromadné LG v Praze
tak to vypadá že se mnou půjde jen 1 kamarád :/ není brony ale poníky má rád =)
Odpovědět
Z osobních a i pracovních důvodů musím svou účast zrušit. Jsem si ale jist, že si to užijete i beze mně. Možná někdy jindy
“Where must we go… We who wander this Wasteland in search of our better selves?“ The First History Man
"Přátelství může trvat jen mezi dobrými lidmi." Cicero
Vir Ilustris

Odpovědět
Začínám se bát aby to nebylo jako minule,že jsme byli jen 4 Rainbowlaugh
Odpovědět
Tak co ? koukal se někdo na hokej ? =) a za 23 hodin to bude 20% COOLER :3 a mám pro vás jednu novinu,všichni to nakonec ode mě odpískali takže jedu sám :/
Odpovědět
Takže pokud platí sraz LG, tak v 16:30 na stanici Českomoravská?

Já pár hodin před tím budu na Letné, nasávat ruch equestrij...... ehm. Zimních olympijských her. Twilightsmile
Věřím, že pár pestrobarevných poníků dokáže udělat svět alespoň trochu lepším. Pinkiesad2
Odpovědět
Pojdme to vsechno jeste 3x probrat Ajsmug
Odpovědět
xSoft okay rekapitulace:

Sraz v 16:30 u metra českomoravská
Hra stojí 100,- hrajeme 3 hry
1 hra trvá 12 minut
Začínáme v 17:00
Vlastní hudba během hry

No nevím co by jsi ještě chtěl probrat Rainbowwild jinak já jedu ze zastávky jakobiho,jsou to 2 zastávky od hájů a jedu 183 jestli by někdo chtěl může jet se mnou =)

jinak jak jsem psal svojí poznávací značku že mám jizvu na krku tak tu už nemám Rainbowlaugh ale budu mít maskáče na sobě (boty,kalhoty,baťoh) a bundu černou a nejspíše aj placky (na baťohu mám sovětskou placku)

Tak... těším se na vás Pinkiesmile
Odpovědět
Hele lidi já pravděpodobně přijdu už rovnou tam protože to v půl nestíhám Pinkiesmile Tak na mě zbytečně nečekejte
Why is friendship magic? Because magic doesn't exist.

The deepest solace lies in understanding.

Odpovědět
A já nakonec nejsem bohužel schopen dorazit Unsuresweetie
Tak snad si s vámi zahraju někdy příště

Kdo by se se mnou potřeboval nutně vidět, tak pojeďte zítra do Písku! Rainbowlaugh
It takes a long time to realize how truly miserable you are, even longer to see it doesn't have to be that way.
Only after you give up everything can you begin to find a way to be happy.
Odpovědět
Honzdire slíbil jsi to Twilightoops oky no... škoda :/ ale počkat... když jsi to rezervoval ty,tak nás tam nepustí ne ?
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)