Hodnocení tématu:
  • 5 Hlas(ů) - 4.2 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Občasné hromadné LG v Praze
Tak aréna je zarezervovaná na 5.4.2014 17:00, 3 hry a máme obsazenou arenu jen pro sebe.
Czequestria 2021 stream in works. Další srazy a přednášky jsou v mém webu a YT channelu.
Archiv: Komixový index
TeamSpeak 3 Server fangfactory.net
Web|Twitter|Steam
Odpovědět
Událost jsem přidal do kalendáře, sraz bude jako posledně u výstupu z metra Českomoravská v 16:30.
Czequestria 2021 stream in works. Další srazy a přednášky jsou v mém webu a YT channelu.
Archiv: Komixový index
TeamSpeak 3 Server fangfactory.net
Web|Twitter|Steam
Odpovědět
mě s největší pravděpodobností nečekejte Raritycry možná se tam záhadnou mocnou silou ukážu ale šance je ještě menší než má znalost němčiny (neumím německy)
Odpovědět
Tak bych dnes taky dorazil.

Sent by Ponyriffic Binary Hoofwriter
Love and Tolerate není hloupost.

723462958

vanamartincz@gmail.com
Odpovědět
Stojim tu, ale bud jsem tu blbe nebo jsem tu prvni Pinkiesmile
První Equestrijský Drakobijcobijec
Odpovědět
Tak žéé SITREP z akce, poníků bylo celkem 7(8):
Já, Stormangels, David2X, Dex, Iluzon, Pajzl jedna slečna (už si nepamatuju nick Facehoof ale viděli jsme se v pátek na Vyšehradě) a můj kámoš z vejšky (non brony). Ponící co nedorazili Fluttershysad : Blue Storm, Darex & Mrak. Hry sme dali celkem 3 DM, TDM, Zombie Infestation. Iluzon & Storm pojal poslední hru jako roleplay a po celé aréně byl slyšet jejich apetit Rainbowlaugh na mozky a jiný věci. No a na závěr sic s trochu slabšim zvukem epizoda S04E21
[Obrázek: P1030557.JPG]
[Obrázek: P1030558.JPG]
Czequestria 2021 stream in works. Další srazy a přednášky jsou v mém webu a YT channelu.
Archiv: Komixový index
TeamSpeak 3 Server fangfactory.net
Web|Twitter|Steam
Odpovědět
tak poníci moji Pinkiesmile rád bych vás viděl,tak jak to bude s dalším srazem ? Pinkiesmile
Odpovědět
Iniciativě se meze nekladou Rainbowwild.
Tady můžete předběžně hlasovat o termínu.
Uzávěrku hlasování dávám na 3.5.2014, aréna většinou bývá plně volná 14 dní dopředu tak že doporučuju volit termíny 17.5 a dále.
Czequestria 2021 stream in works. Další srazy a přednášky jsou v mém webu a YT channelu.
Archiv: Komixový index
TeamSpeak 3 Server fangfactory.net
Web|Twitter|Steam
Odpovědět
No tak že ... moc lidí nehlasovalo (3), jeden návrh padnul do minulosti Twilightblush a další 2 byly následující:
10.5.2014 13:00 - Návrh od KRAJKHOURA na hru před promítáním závěrečných dílů 4 série. (termín volný)
24.5.2014 16:00 - Navrhuje Mrak (termín volný)
Czequestria 2021 stream in works. Další srazy a přednášky jsou v mém webu a YT channelu.
Archiv: Komixový index
TeamSpeak 3 Server fangfactory.net
Web|Twitter|Steam
Odpovědět
nééé 10. jedu do mostu za 1 pegasister ! Rainbowlaugh (je dosti hravá :3)
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 3 host(ů)